Дорогі славутчани!

Дозвольте щиро привітати усіх Вас із Новим роком!

2016 рік був складним, але разом із тим – результативним.

Я хочу сьогодні, в першу чергу, подякувати всім воїнам, які стоять на захисті територіальної цілісності нашої держави, їхнім батькам, дітям. Героїзм наших людей викликає гордість та радість.

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого міста. Я хочу подякувати всім славутчанам, які працювали на благо своєї родини, міста, України. Слова вдячності всім батькам за виховання дітей, а також тим, хто доглядає за людьми похилого віку.

Окрема подяка керівникам підприємств, суб’єктам підприємницької діяльності міста, які у такий непростий час старанно виконують свою роботу, виплачують заробітну плату, поповнюють бюджет як міста, так і України.

Шановні славутчани!

Ми повинні вірити Богові і собі, бути впевненими, що спільними зусиллями зможемо відродити та розбудовувати ту державу, у якій нам буде комфортно і щасливо жити.

Хай прийдешній 2017 рік принесе до ваших осель добро і радість, щастя та здоров’я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому місту – достаток, стабільність і процвітання.

Зі святом Вас!

З повагою, міський голова Василь Сидор