Оголошення

Протягом усіх новорічно-різдвяних свят в закладах культури міста будуть відбуватися святкові заходи, як для дітей, так і для дорослих. А саме:

30 грудня о 15 год. в міському Палаці культури відбудеться загальноміський дитячий ранок «Новорічні чудеса»

1 січня – в Новорічну ніч о 2.00год відбудеться святкова розважальна програма з привітаннями від Діда Мороза та Снігуроньки на центральній площі міста.

З 25 грудня по 14 січня в міській бібліотеці для дорослих будуть організовані книжкові виставки «Зимова круговерть», а 10 січня працівники бібліотеки запрошують Вас на Урок народознавства «Зимові свята та обряди»

Міська бібліотека для дітей запрошує усіх бажаючих
на виставку дитячого малюнку «Зима», а 11 січня всіх допитливих та кмітливих чекає Година творчості «Різдвяні подарунки».

З 1 по 15 січня у Міському центрі культури та дозвілля (кінотеатр імені Шевченка) буде проходити кінофестиваль під назвою «Добра різдвяна казка». Початок сеансів о 13.00 та о 15.00 год.

Славутський міський історичний музей пропонує вам тематичні екскурсії Обрядові традиції на Різдвяні свята», а також спільно з працівниками Славутської дитячої Школи мистецтв запрошує на Мистецьку акцію Дух щедрого Різдва, яка відбудеться 14 січня.
Святкуймо разом любі славутчани!