Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Файли за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/0B_v8MVEL2iprclRKZUgwbzRnQW8

      З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Наказу Мінрегіонбуду України від 02.06.2011  N 64 виконавчим комітетом Славутської міської ради розпочато процедуру обговорення проекту містобудівної документації «Історико-архітектурний опорний план м. Славута Хмельницької області» .
Історико-архітектурний     опорний     план     –    це науково-проектна документація,   яка   розробляється   у  складі генеральних планів історичних населених місць та містить  узагальнену характеристику обєктів   нерухомої   культурної   та  природної
спадщини, їх територій та зон охорони розташованих на території міста Славута, встановлює межі історичного ареалу. Історико-архітектурний опорний план розробляється з метою збереження об’єктів культурної спадщини, історичної забудови, цінних ландшафтів та визначає функціональне призначення, параметри забудови та ландшафтної організації прилеглої до них території та території історичного ареалу. Історико-архітектурний опорний планом встановлюються планувальні обмеження на проведення будівництва, ландшафтних перетворень в межах історичного ареалу та охоронних зонах пам’яток, проведення земляних робіт на територіях археологічного культурного шару.  Дані      історико-архітектурного     опорного     плану використовуються при складанні  містобудівних  умов  та  обмежень, підготовці  завдань  на  проектування,  розробленні  і  погодженні відповідних видів проектної  документації,  передбаченої  законами України. Склад   та   зміст   містобудівної документації визначається згідно державних норм та стандартів.
Основні  техніко-економічні  показники проекту:
– територія в межах опрацювання – 2249,9га;
– територія проектованого історичного ареалу –102,71га;
– зона суворого режиму регулювання забудови – 95, 76 га.
Підстава для проектування є рішення Славутської міської ради № 9-57/2015 від 30.09.2015 року. Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Славутської міської ради. Розробник історико- архітектурного     опорного     плану      ПП «АРТ ПОРТАЛ» м.Львів.
Ознайомитись з проектом містобудівної документації можна на сайті міської ради https://slavuta-mvk.gov.ua/ або безпосередньо в робочий час з 8.00 до 17.15 години в управлінні містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради за адресою: м. Славута, вул. Церковна,46а.
Пропозиції до проекту містобудівної документації надаються та приймаються до виконавчого комітету Славутської міської ради в письмовій формі щоденно (крім вихідних) в робочий час з 8.00 до 17.15 години протягом 30 днів з моменту опублікування даного повідомлення. Відповідальним за організацію розгляду пропозицій є управління містобудування, архітектури та капітального будівництва виконавчого комітету Славутської міської ради (м. Славута, вул. Церковна,46а, керівник – Гедзюк В.В. , контактна особа – Зубова І.В.).
Проект містобудівної документації історико-архітектурного     опорного     плану     підлягає розгляду консультативною радою при управлінні культури  Хмельницької ОДА 22.12.2016 року, після чого погоджується та затверджується наказами Мінрегіонбуду України та Міністерства культури України. Історико-архітектурний     опорний     план     затверджується у складі генерального плану міста після чого стає його невід’ємною частиною.    

Управління містобудування, архітектури та капітального будівництва
виконавчого комітету Славутської міської ради.