ПАТ «Хмельницькобленерго» знову погрожує залишити славутчан без вуличного освітлення

Для міст вуличне освітлення щоразу стає дорожчим задоволенням.

Славута, де проживає понад 36 тисяч населення, має більше 204 км вуличної мережі, а це – 3733 світоточки.
У місті системно вживаються заходи із економії споживання електроенергії. Проте, на жаль, дана економія не призводить до зменшення витрат, які зростають за рахунок збільшення регулятором ціни на електроенергію.
Так, у порівнянні з минулим роком нічний тариф виріс у 3 рази (з 0,46грн/кВт.год до 1,42грн/кВт.год), напівпіковий в 1,3 рази (з 1,82грн/кВт.год. до 2,36грн/кВт.год). 

Відтак, на сьогодні держава не відшкодувала комунальному підприємству «Славутське ЖКО» близько 4 млн. гривень за пільги та субсидії, більше 7 млн. – за різницю в тарифах, а це, у підсумку, – майже 11 млн. грн.
«Крайніми» у цьому замкнутому колі залишаються славутчани, адже, через борги держави, Славутське ЖКО не може повернути енергетикам 568 тис. гривень за використану електроенергію.
В свою чергу ПАТ «Хмельницькобленерго», в особі його відокремленого підрозділу Славутський РЕМ, уже відключило частину вулиць та погрожує залишити все місто без вуличного освітлення. А це ставить під загрозу життєдіяльність Славути, її жителів, підвищить травматизм людей, призведе до пошкодження обладання тощо.

Але чому в країні, яка потерпає від зовнішньої агресії та має надскладну фінансово-економічну ситуацію, терпіти повинні всі окрім акціонерів ПАТ «Хмельницькобленерго»?
Прес-служба Славутського МВК