День народження клубу «Повір у себе»

У нашому місті проживає чимало дітей, яким найбільше потрібне наше тепло, увага та підтримка. Це діти з особливими потребами.

Ось уже не один рік поспіль відмінно справляється із цим клуб «Повір у себе», що працює на базі Будинку дитячої творчості, наповнюючи дитячі очі надією та вірою в те, що вони потрібні не тільки своїм батькам, а нам усім.

6 грудня вихованці клубу зібралися не під простим приводом, а щоб урочисто відсвяткувати його 5-річний ювілей!

На урочистий захід завітали також численні гості: міський голова Василь Сидор, начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, заступник начальника Тетяна Вісик, головний спеціаліст управління Оксана Добровольська, завідувач психологомедикопедагогічною консультацією Оксана Новоселецька, завідувач ДНЗ № 6 Міра Остапчук.

Познайомилися вихованці БДТ із новим психологом – Юлією Ковальчук.

Свою увагу подарували дітям також члени дорадчої ради при міському голові, які вручили дітлахам солодкі подарунки.

Активно підтримували маленьких винуватців свята їхні батьки, рідні, а особливо ті, хто допомагає дітям знайти себе, розкривають їхні таланти, це – Марина Рабченюк, Людмила Романюк, Оксана Новоселецька, Оксана Турчак, творчий колектив БДТ.

У день 5-річного ювілею для адресували свої творчі вітання вихованці БДТ. Також свій особливий таночок подарували присутнім дітки із оздоровчо-реабілітаційної групи ДНЗ № 6.

Згуртував дітей та гостей заходу майстер-клас від Олени Онопрійчук, керівник гуртка «Сувенір».

Веселі розваги подарували дітям герої мультфільму «Фіксики».

Найсолодшим подарунком для маленьких учасників клубу «Повір у себе» став святковий торт від міського голови, управління освіти та БДТ, яким діти із радістю ласували після урочистого заходу.

Ще раз вітаємо вихованців та наставників клубу «Повір у себе» з маленьким ювелієм великих досягнень: протягом цього часу учасники клубу навчилися допомагати один одному, працювати разом, стали сміливішими та впевненими у собі. Бажаємо усім вам подальших успіхів у роботі та радісних дитячих посмішок.

Прес-служба Славутського МВК