Реконструкція дороги по вулиці Соборності

На вулиці Соборності розпочалася реконструкція дороги. Ця ділянка вулиці потребує ремонту через її незадовільний стан та збирання стічних вод. Для того, щоб здійснити ремонт дорожнього полотна спочатку необхідно привести в належний стан комунікації, які розміщені на цій ділянці.

Комунальні служби міста приступили до виконання робіт: управління водоканалізаційного господарство проводить реконструкцію комунікацій водопостачання, а КП «Славутське ЖКО» здійснює ревізію системи теплопостачання з заміною труб. Славутський РЕМ, в свою чергу, працює над укладенням електромереж.

У цьому році на реконструкцію дороги виділено 1 млн. грн. з міського бюджету. За ці кошти відремонтують пішохідні тротуари з укладанням кісточки від вулиці Ярослава Мудрого до вулиці Кузовкова. Ще 3 млн. грн. буде виділено в наступному році, щоб здійснити ремонт дорожнього покриття до перехрестя з вул. Сокола.

Міська влада просить з розумінням віднестися до часткових незручностей, які виникли у зв’язку з перекриттям руху транспорту на ділянці дороги по вул. Соборності – від перехрестя вул. Я.Мудрого та вул. Соборності до перехрестя вул. Соборності та вул. Кузовкова.

Прес-служба Славутського МВК.

Розміщенно в Без категорії