Шановні школярі, вчителі, вихователі й випускники!

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, радісно- тривожного дня, дня підведення підсумків і планування майбутнього.

Впродовж навчального року школярі міста пізнавали складний світ науки, долучалися до джерел культури й духовності, засвоювали уроки добра та людяності. Позаду контрольні роботи, домашні завдання; попереду – сонячні дні і канікули. Тож нехай гарним та чудовим буде ваш літній відпочинок, сповнений нових яскравих вражень, сподівань, цікавих знайомств.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники ж переступають поріг неповторного дитинства у нове, доросле та самостійне життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. З вами пов'язані великі надії і сподівання.

Висловлюю слова вдячності педагогам міста. Ви є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й обізнаності сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у майбутньому Бажаю вам насамперед мудрості, терпіння, міцного здоров’я.

По-особливому урочистий цей день і для батьків, дідусів і бабусь. Разом із дітьми вони пройшли роки шкільного життя: раділи їх успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їх любов і підтримку. Бажаю їм віри в своїх дітей і впевненості у завтрашньому дні.

Зичу усім добра, благополуччя та миру!

З повагою, міський голова Василь Сидор.

Розміщенно в Без категорії