Нагода для малого бізнесу в Україні

Важлива новина для малого бізнесу, зацікавленого у Канадсько-Українському бізнес-форумі у Торонто! У рамках цього першого заходу, проект CUTIS оголошує конкурсний відбір близько п'яти компаній для фінансування подорожніх витрат для участі у форумі.

Якщо Ви – власник малого бізнесу, що працює в одному з пріоритетних секторів для форуму – інформаційні технології, сільське господарство/харчові технології, енергоефективність/відновлювальна енергетика – будь ласка, надішліть аплікаційну форму (див. посилання) організаторам форуму до 12:00 у четвер, 26 червня 2016 року. Жінки-власниці бізнесу та власники малого бізнесу, переміщеного з окупованих територій України, особливо заохочуються до участі.

Конкурсний відбір відбуватиметься на рівних засадах.

Щоб заповнити аплікаційну форму натисніть тут
Проект CUTIS – п’ятирічний проект міжнародної технічної допомоги, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та виконується Конференційною Радою Канади (КРК) у партнерстві з Канадсько-Українською Торговою Палатою (КУТП). Проект має на меті допомогти подолати бідність та стимулювати економічне зростання в Україні шляхом розширення експорту з України до Канади та заохочення канадських інвестицій в Україну.

Зокрема, проект допомагатиме українському малому і середньому бізнесу, особливо тому, що належить жінкам, визначити і ефективно використати торговельні можливості на канадському ринку.

Розміщенно в Без категорії