Вшанували ветеранів

Весна іде, і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
Несе нащадкам спогади свої…

Такими словами розпочався спільний захід, приурочений до Дня пам’яті та примирення і 71-річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «1939-1945. Ніколи знову…», підготовлений працівниками, учнями і вихованцями ЗОШ І-ІІІ ст. №7 та ДНЗ №3 «Росинка».

10 травня 2016 року на подвір’ї школи зібралося багато мешканців мікрорайону «Південний». Серед гостей були присутні міський голова В. Сидор, заступник міського голови І. Піголь, депутати міської ради, начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Е. Перепелиця, методист ІМЦ Л. Курильчук, але особливо хочеться назвати присутніх ветеранів війни, які проживають в нашому мікрорайоні – Бещука Сергія Дмитровича та Бацана Олександра Павловича, яким в цьому році виповнюється по 90 років.

Вихованці садочка разом із вихователями із великим задоволенням продемонстрували свою вдячність та пошану у таночку “Смуглянка”, під час якого привітали присутніх ветеранів, подарувавши їм квіти. Із великим захопленням діти продемонстрували таночок “Синій платочок”, після якого вони разом із вихователями поєднали кольори нашого прапору в “Дивній квітці”, де виглядали наче квіти під мирним небом України.

На святі лунало багато пісень на військову тематику. Учні нашої школи є учасниками обласного проекту «Бесмертний батальйон» і фотокартками своїх дідусів та бабусь діти створили інтерактивний меморіал пам’яті та слави. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Протягом дня в школі працювала виставка дитячих малюнків та виставка-розпродаж, на якій дітки представили свої вироби. Зібрані кошти будуть передані на потреби бійців з нашого міста в зону проведення АТО.

Щиро дякуємо керівнику та музикантам міського муніципального духового оркестру за музичний супровід під час проведення даного заходу.

Як дорого коштує Перемога! Але ми все витримали – і перемогли. Перемогли тому, що захищали Батьківщину. Перемогли тому, що відстоювали право на життя. І обов’язково переможемо тепер. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Весь народ нашої держави об’єднався нині проти російського агрессора. А коли ми разом – ми сила. Слава нашим героям!

Директор школи О.Палій

Розміщенно в Без категорії