Дорогі наші мами!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом – Днем матері!   Світле свято, яке ми відмічаємо у другу неділю травня,  – це свято Божої Матері, матері України і нашої земної Матері, яка дала нам життя. Вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі до останніх днів життя, шановані в усі віки українським народом, гімн яким склав у своїй поезії Кобзар.

Скільки б років людині не було – 5 чи 50, їй завжди потрібна мама. Як би далеко чи близько ми не були від неї, ми завжди відчуваєм серце матері, її душу, які підтримують нас у години радості і печалі.

Дякуємо Вам за мудрі поради, в яких знаходимо спокій і надію. Ваша присутність буде вічною у нашому житті, а добрий приклад зупинятиме перед відчаєм, гнівом та нерадивими вчинками.

Пробачте нас, що нечасто приїжджаємо до Вас, завжди зайняті, постійно в роботі, не встигаємо зателефонувати і почути рідний голос! Прийміть нашу вдячність за Вашу відданість і ніжність, терпіння і працю, за те, що завжди прощаєте нас.

Низько вклоняємось матерям, які втратили своїх дітей під час бойових дій, за героїзм їхніх синів. Ми у вічному боргу перед Вами.

Хай Бог дає Вам сили та спокій, здоров’я, щасливу долю на рідній землі!
Нехай любов, дарована дітям, повернеться сторицею, а Матір Божа оберігає Ваші родини.

З великою шаною,
Василь Сидор.

Розміщенно в Без категорії