Чорнобильська катастрофа: 30 років по тому

30 березня у читальному залі центральної районної бібліотеки, в рамках відзначення 30-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС, відбулося засідання круглого столу на тему: «Чорнобильська катастрофа: 30 років по тому».

На заході були присутні представники міських служб з питань соціального захисту населення, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники Славутської ЦРЛ та аптечної мережі міста, громадських організацій, що співпрацюють з ліквідаторами. Проводив захід заступник міського голови Ігор Піголь.
Під час засідання була надана детальна інформація про виплату соціальних компенсацій, допомог та надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Кожен охочий мав можливість висловити свою думку стосовно питань, які найбільше їх турбують.
Виступаючі наголошували на проблемах врегулювання процедури забезпечення “чорнобильців” належними медичними послугами, медикаментами, а також висловили загальне невдоволення соціальною політикою держави.
Учасники круглого столу були обурені відсутністю на заході представника від управління Пенсійного фонду, адже у них накопичилося багато запитань щодо пенсійного забезпечення.
Активну участь у обговоренні взяли: головний спеціаліст по роботі з «чорнобильцями» Валентина Каленюк, заступник головного лікаря ЦРЛ Ярослав Пузич, завідувач державної аптеки №9 Тетяна Парай, голова Хмельницької обласної організації інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобиль Єдність» Віктор Калашніков, заступник голови Славутської міської громадської організації інвалідів Чорнобиля «Союз Чорнобиль» Борис Завішальний, ліквідатор аварії на ЧАЕС Петро Смірнов та інші.
На завершення було обговорено детальний план заходів, пов'язаних із відзначенням 30-х роковин Чорнобильської катастрофи та вшануванням учасників ліквідації наслідків аварії.
Прес-служба Славутського МВК
Розміщенно в Без категорії