Інформація щодо тендерних процедур закупівель, які проводяться виконавчим комітетом Славутської міської ради

У квітні 2016 року буде завершено проведення процедури відкритих торгів по об’єкту закупівлі «Реконструкція під’їзних шляхів до індустріального (промислового) парку «Славута» в м. Славута Хмельницької області».

В результаті аналізу поданих пропозицій, комітетом з конкурсних торгів відхилено п’ять із семи конкурсних пропозицій, поданих учасниками, на підставі їх не відповідності умовам документації конкурсних торгів та вимогам Замовника. 23.03.2016р. переможцем торгів було визнано приватне підприємство «Вестінвестбуд» (м.Рівне) з яким і буде укладено договір на виконання вказаних робіт. Ціна акцептованої пропозиції становить 26,7 млн.грн. (вартість об’єкту, згідно проектно-кошторисної документації, – 27,4 млн.грн.)

29.03.2016р. відбулася процедура розкриття пропозицій конкурсних торгів, поданих на участь у відкритих торгах по об’єкту «Реконструкція вулиці Соборності на ділянці від вул. Козацька до вул. Кузовкова м. Славута Хмельницької області». У торгах прийняли участь четверо учасників з міст Рівне, Нетішин та с.Судилків Шепетівського р-ну. Вартість об’єкту, згідно проектно-кошторисної документації, становить 5, 438 млн.грн. Цінові пропозиції учасників коливаються в межах 4,350 – 5, 220 млн.грн. Наразі триває вивчення та аналіз поданих конкурсних пропозицій.

Крім того, виконавчим комітетом оголошено про проведення відкритих торгів по наступних об’єктах закупівлі:
1. Реконструкція мереж каналізації по вул. Мічуріна, пров. Мічуріна, вул. П.Орлика, пров. П.Орлика та пров. Кн. Сангушків в м. Славута Хмельницької області. Вартість об’єкту, згідно проектно-кошторисної документації, становить 1, 863 млн.грн. Кінцева дата подання та розкриття конкурсних пропозицій 06.04.2016р.

2. Капітальний ремонт будівлі кінотеатру ім. Т.Шевченка на вул. Площа Шевченка, 3 в м.Славута Хмельницької області. Вартість об’єкту, згідно проектно-кошторисної документації, становить 7, 3125 млн.грн. Кінцева дата подання та розкриття конкурсних пропозицій 07.04.2016р.

3. Придбання контейнерів металевих для збору ТПВ.
Кошторисні призначення становлять 400,0 тис.грн. Кінцева дата подання та розкриття конкурсних пропозицій 20.04.2016р.

4. Реконструкція корпусу №1 НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, гімназія» по вул. Соборності, 9 в м.Славута Хмельницької області. Вартість об’єкту, згідно проектно-кошторисної документації, становить 37, 989 млн.грн. Кінцева дата подання та розкриття конкурсних пропозицій 26.04.2016р.

Розміщенно в Без категорії