Щодо будівельної виставки в Катарі

За інформацією Міністерства закордонних справ України 9-12 травня 2016 року у м.Доха Держава Катар, під патронатом Прем’єр-міністра, Міністра внутрішніх справ Катару шейха Абдулли Аль Тані відбудеться 13-а міжнародна будівельна виставка «Project Qatar» у якій планують взяти участь низка регіональних і міжнародних будівельних компаній.

Даний захід вважається найбільшим у Катарі у галузі будівництва та є унікальною платформою для ознайомлення з наявними будівельними проектами, реалізація яких потребує залучення іноземного досвіду і технологій, зокрема, у сфері виготовлення та постачань будівельних матеріалів, сантехнічного і промислового обладнання, продукції машинобудівельної індустрії тощо.
В рамках «Project Qatar» традиційно проходить також Міжнародна виставка «Qatar StoneTech – 2016», на якій будуть представлені виробники та постачальники будівельного каменю, граніту, мармуру, кераміки, а також Міжнародна виставка продукції важкого машинобудування «Ytavy Max – 2016», в якій беруть участь провідні світові виробники важкого устаткування, транспортних засобів, машин і кранів для потреб великих будівельних проектів.
Під час виставки «Project Qatar» учасники та гості форуму матимуть можливість встановити контакти як з місцевими, так і з міжнародними профільними компаніями, задіяними у реалізації проектів із розвитку катарської інфраструктури у контексті підготовки країни до проведення Чемпіонату світу з футболу у 2022 році. 
Довідково: у минулорічній виставці «Project Qatar», загальна площа якої становила 41,5 тис.кв.м., взяли участь понад 2 тис.компаній з 40 країн світу.
Кількість відвідувачів заходу перевищтла 32 тисячі осіб, було організовано 21 національний павільон, проведено 3 спеціалізованих конференції.
Участь у даному заході зацікавлених українських будівельних та інших профільних компаній сприятиме їхньому залученню до реалізації числених інфраструктурних проектів у Державі Катар, просуванню вітчизняної продукції на місцевий та регіональний ринки.
Детальна інформація щодо умов участі за посиланням: www.projectqatar.com).
У разі зацікавленості щодо участі у виставці та отримання додаткової інформації просимо звертатись до Посольства України в Державі Катар (e-mail: emb_qa@mfa.gov.ua, web:http://qatar. mfa.gov.ua), в копії – МЗС (e-mail:uens@ mfa.gov.ua).
Просимо розглянути можливість зацікавлених підприємств та організацій міста для можливої участі у відповідних заходах.
Управління економічного розвитку
виконавчого комітету міської ради
Розміщенно в Без категорії