Велика радість для маленьких славутчан

25 лютого у ДНЗ № 3 «Росинка» відбулася неординарна подія. Після реконструкції тут відкрився плавальний басейн. На свято завітали: перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк, міський голова Василь Сидор, голова районної державної адміністрації Богдан Маршук, міські депутати, представники управління освіти, дирекція та колектив садочка, батьки вихованців та громадськість.

Гості відвідали басейн, де їх радо зустріли красуня цариця, Нептун і русалки та було продемонстровано перше заняття з дітлахами у водному царстві.
Далі усіх присутніх запросили до спортивно-музичної зали, яка була урочисто відкрита після проведення ремонтних робіт у жовтні місяці минулого року. Там на усіх чекало чудове театралізоване дійство – танок медуз, крабів, восьминогів та перлинок з рибкою.
Привітав усіх із радісною подією міський очільник Василь Сидор: “Ми разом із депутатами і управлінням освіти прийняли рішення і втілили всі мрії у реальність. Наші діти повинні зростати і виховуватись в хороших умовах. Я вдячний за те, що нас підтримала Хмельницька обласна державна адміністрація і Хмельницька обласна рада (депутати минулого скликання – Артур Фрідман, Іван Гладуняк, Валентина Сабінська, Володимир Філінюк). І ось результат – ми маємо заклад, яким можемо пишатися. В басейні зможуть займатися не лише вихованці даного закладу, а й діти з усього міста”.
Василь Богданович вручив грамоти виконавчого комітету Славутської міської ради Ткачук Наталії –завідувачу дошкільного навчального закладу №3 «Росинка» та Костянтину Василевському – працівнику ПП «Техномаркет».
Перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Процюк у своїй вітальній промові наголосив на тому, що здорові діти – це майбутнє нації України, а відкриття такого басейну тільки сприятиме оздоровленню дітей, позитивно впливатиме на фізичний стан малечі та принесе чимало задоволення і радості. «Завдяки спільним зусиллям та наполегливій праці здобуто гарних результатів. Ми бачимо наглядний приклад раціонального використання коштів. В свою чергу, керівництво області буде всебічно сприяти тому, щоб на Хмельниччині реалізовувалось все більше подібних проектів», – додав обласний очільник.
Василь Васильович здійснив приємну місію та нагородив грамотами з нагоди відкриття басейну Наталію Ткачук та Василя Яцюка – генпідрядника, начальника КП «Славутське ЖКО» і вручив подяку обласної державної адміністрації підприємцю м. Славути Василю Панчуку.
У свою чергу слова щирої подяки за підтримку і допомогу міському голові та обласному керівництву, депутатському корпусу висловили начальник управління освіти Ельміра Перепелиця, завідувач ДНЗ №3 «Росинка» Наталія Ткачук та голова батьківського комітету Вікторія Кузмінчук.
Також колектив садочка та дошкільнят привітав директор ЗОШ №7 Олександр Палій. Учениці загальноосвітнього закладу, колишні вихованки садочка, подарували присутнім чудову пісенну композицію.
Прес-служба Славутського МВК
Розміщенно в Без категорії