Славний ювілей Ганни Гаврилівни

Днями відсвяткувала свій славний життєвий дев’яностолітній ювілей ветеран Другої світової війни Хмарук Ганна Гаврилівна. 

До оселі іменинниці завітали заступник міського голови Ігор Піголь та директор Територіального центру соціального обслуговування Микола Паламарчук.
Вітаючи ювілярку з днем народження, від імені міського голови та виконавчого комітету Славутської міської ради присутні подякували їй за виявлену мужність та героїзм у роки війни та за невтомну працю у післявоєнний час.
Приписавши собі пару зайвих років, ще зовсім юна Ганна Гаврилівна у далекому 1944 році таки потрапила на фронт. Спочатку була кухарем, а згодом, коли не було кому допомагати пораненим бійцям, – стала медичною сестрою.
Після війни повернулась додому на Рязанщину. Але незадовго переїхала до
м. Славути, до коханого, якого зустріла на фронті.
Більше сорока років трудової діяльності присвятила ювілярка нашому місту: працювала в райспоживспілці та на паперовій фабриці.
Біль, втрати, післявоєнні розруха і голод – ніщо не скорило цю мужню людину. Де тільки береться стільки доброти і людяності у цієї усміхненої, жвавої жінки, яка пережила не одне лихоліття, бачила сотні смертей?!
Ми пишаємось тим, що в нашому місті живуть такі люди як Ганна Гаврилівна – герої, які відстояли рідну землю від нацистської навали. Про відвагу, бойовий і трудовий шлях Ганни Гаврилівни свідчать численні нагороди. Її самовідданість та патріотизм завжди будуть прикладом для молодого покоління.
Здоров’я, сили та наснаги Вам, Ганно Гаврилівно!
Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії