За досвідом у Славуту

Минулого тижня делегація із міста енергетиків Кузнецовськ у складі чотирьох чоловік на чолі із міським головою Сергієм Анощенком перебувала із робочим візитом у нашому місті. 

 Метою візиту було розширення та підтримка співробітництва, розбудова органів місцевого самоврядування та публічної адміністрації, обмін досвідом в управлінні економічними, адміністративними, людськими ресурсами та модернізація публічного адміністрування на основі принципів рівності, взаємності та спільних інтересів, а також налагодження плідних відносин та тісної співпраці.
 Гостей цікавили кращі напрацювання, а саме – успішно впроваджені програми, які діють у виконавчому комітеті (енергозбереження, діловодство, надання адміністративних послуг і т.д), оскільки Славута посідає одне із перших місць в Україні щодо впровадження електронного самоврядування. 
 Під час робочого візиту члени делегації ознайомилась із роботою Центру надання адміністративних послуг, відвідали структурні підрозділи виконавчого комітету, комунальні підприємства, НВО №1 «Дошкільний заклад – початкова школа І ступеня», Дитячу юнацьку спортивну школу та міський Палац культури.
 Обговорили міські очільники і надання житлово-комунальних послуг, адже в липні місяці нас чекає реформування цієї сфери.
Сергій Іванович подякував міському голові Василю Сидору за надану можливість ознайомитись з досвідом роботи органів місцевого самоврядування, а також висловив готовність об’єднати зусилля навколо вирішення спільної проблеми щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.
 «Нам приємно від того, що ми маємо ці досягнення і можемо сьогодні передати наш досвід іншим містам» – зазначив Василь Сидор. 
 Прес-служба Славутського МВК.
Розміщенно в Без категорії