Щодо розширення присутності українського бізнесу на бельгійському ринку

     Відповідно до листа Посольства України в Королівстві Бельгія щодо можливостей для українських компаній, що зацікавлені у виході на європейський ринок, повідомляємо наступне. 

      У ході робочого візиту представника Посольства до науково-індустріального парку м.Шарлеруа досягнуто домовленість стосовно безкоштовного користування офісом в Бельгії. Офісне приміщення з усім необхідним для роботи (телефон, Інтернет, робочий комп’ютер) на території науково-індустріального парку у безпосередній близькості від міжнародного аеропорту «Шарлеруа» може бути надане на безоплатній основі на період до 6 місяців. 
     Така можливість дозволить зацікавленим українським компаніям вивчити перспективи роботи на бельгійському та європейському ринку, запуску окремих проектів у тестовому режимі, що є особливо актуальним з огляду на започаткування з 1 січня 2016 року зони вільної торгівлі Україна-ЄС. Також цей офіс може використовуватися у якості юридичної адреси компанії в Бельгії. 
       Крім того, обговорено можливості безкоштовного супроводу українських компаній бельгійськими експертами з метою допомоги при здійсненні необхідних формальностей в контексті організації бізнесу та сприяння у пошуку партнерів, а також оренди офісних та виробничих приміщень на більш тривалий термін за зниженими тарифами. 
       
       Довідково. Науково-індустріальний парк у м.Шарлеруа об’єднує наукові, науково-дослідницькі, професійно-освітні центри та університети на одному майданчику з офісами та промисловими потужностями великих та малих компаній, інкубатором ІТ-фірм, а також відповідну супутню інфраструктуру (конференцій ні центри, ресторани, готелі, дитячий садочок тощо). 
         Посольство готове надати сприяння українським компаніям, які серйозно розглядають перспективи свого виходу на бельгійський ринок та зацікавлені у здійсненні додаткового вивчення можливостей ринку Бельгії, його переваг та недоліків, особливостей місцевого законодавства тощо, скористатися згаданими вище можливостями щодо використання офісу в Бельгії та отримання консультативних послуг з боку бельгійських експертів. 
          Зацікавлені підприємства та організації просимо звертатися в управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради тел. 7-17-25, e-mail: economika_sl@ukr.net.

Розміщенно в Без категорії