Із сесійної зали

27 листопада відбулося пленарне засідання другої сесії Славутської міської ради сьомого скликання. Цього дня депутатським корпусом у повному складі було розглянуто 25 питань та прийнято відповідні рішення:

 • Про виконання бюджету міста Славути за 9 місяців 2015 року, в тому числі про використання коштів резервного фонду бюджету м.Славути за 9 місяців 2015 року. Також було внесено зміни до бюджету м.Славути на 2015 рік. 
 • Про надання згоди на укладання угоди про надання овердрафту між Комунальним підприємством «Славутське житлово-комунальне об’єднання» в особі начальника Василя Яцюка та Публічним акціонерним товариством «УкрСиббанк».
 •Про внесення змін до Програми впровадження заходів з енергозбереження і термомодернізації у приватних житлових будинках садибного типу у місті Славута на 2015-2017 роки. 
 • Про затвердження Порядку виділення та використання коштів на фінансову підтримку впровадження заходів з енергозбереження і термомодернізації у приватних житлових будинках садибного типу у м.Славута. 
 • Про внесення змін до міської Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Славути на період 2013-2015 років. 
 •Про внесення змін до цільової соціальної Програми забезпечення пожежної безпеки в м.Славута на 2014-2015 роки.
 •Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Славутській міській раді. 
 •Про Комплексну цільову програму розвитку фізичної культури і спорту в м. Славута на період 2016-2018 років.
  Чотири проекти рішень було перенесено на наступне засідання в зв’язку з тим, що депутати вирішили їх доопрацювати, а саме:
 
 «Про затвердження Регламенту Славутської міської ради», «Про утворення виконавчого комітету Славутської міської ради», «Про затвердження Положення про постійні комісії Славутської міської ради», «Про затвердження Положення про помічника – консультанта депутата Славутської міської ради». 
 Також цього дня було внесено зміни до Додатку рішення сесії №4-1/2015 від 05.11.2015року, зокрема: 
 – вивести зі складу постійної комісії з питань освіти, культури, у справах сім’ї і молоді, спорту та туризму, охорони здоров’я, материнства і дитинства, праці та соціального захисту населення – депутата – Караван Миколу Ігоровича, і ввести до складу постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно- територіального устрою; 
 -вивести зі складу постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів та регуляторної політики і ввести до складу постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку – Закурдаєва Віктора Івановича. 
 Із блоком земельних питань присутніх ознайомила Оксана Деревенчук – голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, комунального майна, приватизації та адміністративно-територіального устрою.
 Під час засідання сесії міський голова Василь Сидор вручив депутатам значки та посвідчення депутата. 
Детальніше з рішеннями Славутської міської ради, ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua. 
Прес-служба Славутського МВК
Розміщенно в Без категорії