Творчі, активні, креативні!

25 листопада у приміщенні Будинку рад відбулося розширене засідання дорадчої молодіжної ради при міському голові. Разом зібралися команди небайдужих молодих людей з активною громадською позицією, які беруть участь у вирішенні найактуальніших проблем молоді міста в сфері освіти, дозвілля, культурного розвитку.

Цього дня ряди дорадчої ради поповнилися новими творчими людьми, які здатні бути лідерами, вирішувати проблеми та працювати в команді.

Міський голова Василь Сидор привітав лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів, й висловив сподівання, що їхні пропозиції, неординарні ідеї будуть цікавими для міста, допоможуть вирішити чимало проблем, адже саме молодь має незаангажовані нові погляди. Василь Богданович висловив сподівання, що дорадча рада надалі працюватиме активно і ефективно.

Кожною комісією було підведено підсумки роботи за минулий рік. Присутні обговорили й плани на 2016 рік. Очільник міста пообіцяв підтримати задуми членів дорадчої ради та сприяти в проведенні заходів.

Під час зустрічі Василь Сидор вручив новим членам молодіжної дорадчої ради посвідчення та подякував усім за проведену роботу. В свою чергу, учні висловили слова подяки Василю Богдановичу за підтримку та розуміння.

На завершення зустрічі міський голова провів екскурсію до свого кабінету – місця, де вирішуються доленосні для міста питання та ознайомив старшокласників з основними напрямками роботи органів місцевого самоврядування і виконавчої влади. На згадку про зустріч було зроблено спільне фото.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії