В Славуті відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада біля пам`ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. 

 Участь у заході взяли представники управлінь та відділів виконавчого комітету Славутської міської ради, депутати, громадські активісти, а також учнівська юнь. 
 В ході мітингу виступили: міський голова Славути Василь Сидор, голова громадської організації «Рідна Славутчина» Роман Бачинський, голова громадської організації «Славутська міська рада жінок» Марія Караван та громадський активіст Андрій Щурик. 
 Звертаючись до містян Василь Богданович зазначив наступне:
«Сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати людей, які віддали життя за Україну, за волю, щоб проаналізувати події, які відбувалися в нашій країні. Згадаймо 2004 рік, коли відбувся перший Майдан, 2010 рік, коли до влади прийшов Янукович. 
 Ми як ніхто пам’ятаємо 2011, 2012, 2013 роки, коли робилися спроби забрати заводи, підприємства, комунальні господарства. Тоді робилося усе, аби знищити будь-які проростки демократії. Останньою краплею у чаші терпіння українців стало «згортання» курсу на євроінтеграцію.
 Соромно було дивитися на те, як головнокомандуючий разом зі своєю командою тікав з України. Тікали від свого народу, який повинні були захищати. В той час люди вийшли на майдан. 
Саме з цих людей у нашій державі й розпочалися зміни.

Ніхто не має права ставити під сумнів незламність духу нашого народу, який вкотре продемонстрував: ми єдина, вільна і цілісна нація! Слава Україні! Героям Слава!». 

 Присутні хвилиною мовчання вшанували полеглих за незалежність України захисників, а також поклали до підніжжя пам`ятного знаку квіти. 
 У виконанні вихованців міського Палацу культури та Будинку дитячої творчості прозвучали зворушливі патріотичні вірші і пісні. 
 А ввечері, на честь українських героїв, центральною вулицею нашого міста пройшла смолоскипна хода, яку організувало громадське об`єднання “Майдан”. 
 Того вечора, біля пам`ятного Хреста Небесній Сотні, відбувся показ документальної стрічки про революційні події на київському Євромайдані. 
 Прес-служба Славутського МВК
Розміщенно в Без категорії