Спорт – це життя!

18 листопада відбулося урочисте відкриття оновленої спортивно-ігрової зали Дитячо – юнацької спортивної школи, яка є лідером в розвитку спорту міста та його осередком в популяризації здорового способу життя серед підростаючого покоління, одним із найулюбленіших місць активного відпочинку, проведення змістовного дозвілля славутчан. 

Участь у заході взяв міський голова Василь Сидор.
Василь Богданович привітав присутніх із знаковою подією у спортивному житті міста, подякував колективу школи, усім причетним до ремонтних робіт, а також висловив сподівання, що відтепер спортивне життя міста буде ще більш насиченим і цікавим. 
Начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця побажала славутським спортсменам здоров’я, перемог у змаганнях та досягнення всіх поставлених цілей. 
Привітали гостей і маленькі спортсмени дошкільного навчального закладу №6 «Золота рибка». Діти розказали вірші та виконали танець «Гопачок». 
Слова вдячності від учнів школи висловив Дмитро Іванчук, неодноразовий чемпіон області, який у складі збірної команди виступав у чемпіонаті України з легкої атлетики. 
Свої уміння та навички з футболу, легкої атлетики, волейболу, гри у «Стрітбол» продемонстрували найкращі вихованці ДЮСШ та команди ЗОШ №1 та ЗОШ №4.
По завершенню заходу Ірина Яремчук – в.о.директора Дитячо-юнацької спортивної школи подякувала міському голові, начальнику управління освіти та колективу закладу за проведену роботу та за сприяння розвитку фізичної культури і спорту в нашому місті.
 Варто зауважити, що роботи з реконструкції ДЮСШ розпочалися у липні цього року і велися досить активно та швидко. За 4 місяці було виконано наступний об’єм робіт: 
– влаштовано рулонну покрівлю з утепленням мінераловатними плитами; 
– стіни фасадів облицьовані сталевими профільованими листами; 
– замінено віконні блоки (21 шт.) на енергозберігаючі металопластикові; 
– облаштовано цоколь, відмостку та ганок; 
– встановлено (2 шт.) вхідні дверні металеві блоки; 
– облаштовано водостічну систему; 
– проведено ремонт ігрової зали (виконано роботи з фарбування стелі, олійного фарбування стін, облаштовано стінові панелі, пофарбовано підлогу). 
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії