Відбулися спільні навчання органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту м Славута

З метою відпрацювання злагоджених дій органів управління місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та спеціалізованих служб міста Славута , перевірки підготовки до осінньо-зимового періоду об’єктів теплопостачання міста,оперативною групою комісії з ТЕБ і НС м. Славута спільно з Славутськими курсами 3-ї категорії розроблено план та 10листопада на території лікарні по вул. Я. Мудрого,27 були проведені спільні навчання щодо ліквідації змодельованої надзвичайної ситуації в приміщенні котельні.
Так, згідно задуму навчань, під час проведення робіт по підготовці котельні до осінньо-зимового періоду було виявлено розгерметизацію газопроводу, та спричинило вибух газоповітряної суміші, внаслідок чого в котельні виникла пожежа. У зв’язку з цим, виникла загроза відключення від теплопостачання усього лікарняного комплексу.
На місце події прибули рятувальники 18 ДПРЧ, аварійні бригади спеціалізованих служб міста, медики та правоохоронці. Котельну було відключено (умовно) від електропостачання та газопроводу, пожежники провели розгортання та взялися ліквідовувати умовне джерело вогню не допускаючи його розповсюдження. Тим часом їхні колеги рятувальники взялися оцінювати ймовірні збитки які могла б завдати реальна ситуація та приступили до ліквідації несправностей.
Підвівши підсумки спільного навчання заступник міського голови-керівник навчання Солоха Т. І. відзначила взаємодію органів управління та злагоджені дії всі спеціалізованих служб цивільного захисту міста.

Начальник відділу з
питань надзвичайних ситуацій В. Левосюк

Розміщенно в Без категорії