Оголошення

Славутське міське управління праці та соціального захисту населення доводить до відома мешканців міста, що виїзд медико – технічної бригади Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства відповідно попередньо розробленого графіка відбудеться 05 листопада 2015 року з 9-00 години в приміщенні поліклініки Славутської центральної районної лікарні.
Прохання до осіб з обмеженими фізичними можливостями, яким передбачено індивідуальними програмами реабілітації інвалідів та довідками лікарсько-консультативної комісії Славутської центральної районної лікарні забезпечення протезно-ортопедичними виробами, звернутись до Славутського міського управління праці та соціального захисту населення для отримання або поновлення направлень на забезпечення необхідними засобами.
Прохання до особ, які отримали направлення на забезпечення протезно-ортопедичними виробами, з’явитись на виїзний прийом медико – технічної бригади Хмельницького державного протезно-ортопедичного підприємства для проведення замірів на виготовлення виробів.

Для отримання більш детальної інформації звертатись в міське управління праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Я.Мудрого 47, тел. 7-03-40.

Начальник управління П.М.Козелець

Розміщенно в Без категорії