21 вересня – День міста Славути та престольне свято – Різдво Пресвятої Богородиці

Дорогі славутчани!

Сьогодні Україна переживає складний період у своїй історії. Ще ніколи за свою незалежність нам не доводилося долати такі виклики. 

Перед українським народом стоїть неймовірно складне завдання: відновити мир і спокій у країні. 
Багато славутчан бореться за перемогу в цій неоголошеній і несправедливій війні. Громадяни численними пожертвами, акціями, підтримують військовослужбовців, їх патріотичний дух.
Завдяки щоденній роботі членів нашої славутської громади у нашому місті панує мир і спокій, усі галузі поступово розвиваються, будуються нові об’єкти. 
Славута – це місто, яке найбільш динамічно розвивається не теренах нашої області. Можна сказати з впевненістю, що за потенціалом, за потужністю підприємств, за інтелектом воно є лідером. 
Це вдалося зробити, в першу чергу, завдяки співпраці міської та обласної ради, завдяки керівникам підприємств, роботі комунальних підприємств, закладів освіти, культури, медицини, соціального захисту.
Дорогі славутчани! 
Дякую кожному, хто працює на благо своєї сім’ї, міста, України за все те добре, що ви зробили і робите! 
Напередодні Дня міста та нашого престольного свята – Різдва Пресвятої Богородиці – від усієї душі бажаю всім нам миру, здоров’я, справжнього людського щастя, достатку і Божого благословення! 
Нехай процвітає наше неповторне місто під ясною блакиттю мирного українського неба! 
Пам’ятаймо, що в єдності, ми ладні подолати будь-які негаразди. 
Україна, за яку бореться весь її народ, – непереможна! 
Слава Україні! Слава Богу! 
Ваш міський голова – Василь Сидор
Розміщенно в Без категорії