Звернення міського голови міста Славута Василя Сидора

Голові Верховної ради України В.Б. Гройсману

Шановний Володимире Борисовичу!

Звернутись на Вашу адресу спонукала наявність грубих порушень законодавства, які мають місце в процесі організації виборів, що відбудуться 25.10.2015 р. на території м. Славута та Славутського району Хмельницької області.

Розуміючи важливість та значення прогресивного Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», 21 село (виключно Славутського району) та місто Славута об’єднались в міську територіальну громаду. Відповідне рішення про утворення цієї громади з одночасним оголошенням на її території перших виборів 25.10.2015 р. прийняла й Хмельницька облрада.

Однак, зухвало нехтуючи положеннями Конституції України, ЗУ «Про добровільне об’єднання територіальних громад», а також незважаючи на волевиявлення та думку громад, ЦВК не оголосила про початок виборчого процесу у Славутській міській об’єднаній територіальній громаді, БЕЗПІДСТАВНО зіславшись на ч.9 ст.7 вказаного закону, яка не має жодного відношення до новоутвореної громади.

Наголошую, що всі села знаходяться на території ОДНОГО району, а саме місто Славута не перебуває на території іншого суміжного району. То за яким правом ЦВК приймає рішення, які суперечать законодавству України?

Враховуючи активну позицію наших громад, які почуваються обдуреними та глибоко обурені непослідовністю та протизаконністю дій органів влади, прошу Вашого втручання у цю ситуацію.

Прошу Вашого сприяння в межах повноважень скасуванню незаконної постанови ЦВК №192 від 28.08.15 р.

Міський голова міста Славута Василь Сидор

Розміщенно в Без категорії