До уваги мешканців Славутчини!

Газета “Пульс” поширила чергову інформацію від Романа Мацоли, яка не відповідає дійсності.

Цього разу, на сторінках зазначеного тижневика (№36 від 03.09.2015р.), народний депутат України договорився до того, що звинуватив місцеву владу не лише у небажанні співпрацювати, але й у протидії такій співпраці! 
Мовляв у Полонному, у Романа Миколайовича налагодилась співпраця із місцевою владою, а в Славуті та Шепетівці, цитуємо: «місцева влада часто протидіє, заважає працювати». «Повірте», – запевняє читача народний обранець, «я прагну того, аби в мене з владою на місцях були партнерські стосунки, адже від протистояння страждає не Мацола, а прості люди, і це дуже прикро». Ось такі от «відвертості»… 
Насправді ж, з метою налагодження конструктивної співпраці з народним депутатом України, Славутська міська рада три рази поспіль (20.04.2015р., 18.05.2015р., 17.06.2015р.,), офіційно та публічно, запрошувала останнього відвідати її пленарні засідання. 
На жаль, народний обранець не лише знехтував такими запрошеннями, але й навіть не відповів на них. Більше того! Роман Миколайович не спромігся відповісти на жодне офіційне звернення до нього з приводу надважливих для громади питань, як то: підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги; повернення коштів за 2014 рік на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає в зоні спостереження Хмельницької АЕС; децентралізації тощо. 
Ось така от «співпраця» з місцевою владою вимальовується, шановні мешканці Славутчини. 
Як кажуть у подібних випадках – висновки робіть самі.
Розміщенно в Без категорії