ЦВК винесла політично-вмотивоване рішення?

Постановою № 193 від 28 серпня, з 5 вересня 2015 року Центральна виборча комісія оголосила про початок виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів Хмельницької області. Вибори призначено на 25 жовтня 2015 року.

Водночас іншим рішенням, ЦВК не знайшла правових підстав для оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та Славутської міських рад об'єднаних територіальних громад, а також Нетішинського, Славутського міських голів.

З приводу вищезазначеного, виконавчий комітет Славутської міської ради розцінює подібне рішення ЦВК таким, що не відповідає чинному законодавству України та позбавляє членів об'єднаної громади права на волевиявлення під час майбутніх виборів.

Відтак міський голова Василь Сидор невідкладно відреагував на дане порушення виборчих прав членів Славутської міської об’єднаної територіальної громади та особисто звернувся з вимогою його правового врегулювання до керівництва ВРУ, КМУ, ХОДА та до Хмельницької обласної ради.

Не інакше, як політично-вмотивованим, останнє назвати неможливо.

Розміщенно в Без категорії