Поспішіть звірити свої дані в Державному реєстрі виборців.

Державний реєстр виборців працює не тільки під час виборів, а постійно. Щоденно оновлюються його відомості, вносяться зміни до персональних даних виборців, вдосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення.
На основі поданих в установленому порядку документів, працівники відділу ведення Державного реєстру вносять зміни до персональних даних виборців, змінюють виборчу адресу, вносять нові записи про виборців, знищують кратні записи. Але найбільш достовірний результат дає безпосередня робота з виборцями.
Нагадуємо, що кожен виборець має право звернутися до нашого відділу щодо неправомірного включення (не включення) до реєстру себе чи інших осіб, виправлення недостовірних відомостей в Державному реєстрі щодо себе чи інших осіб.
Хочемо звернути Вашу увагу, що до відділу ведення Державного реєстру виборців в першу чергу, необхідно звертатись громадянам, які:
 досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть вперше;
 в силу різних обставин, не голосували на попередніх виборах, але мають бажання проголосувати на чергових виборах цього року;
 які на минулих виборах помітили не відповідні записи у списках виборців в своїх персональних даних;
 нездатні самостійно пересуватися (медичний висновок), через уповноважених осіб;
 які перебували на консульському обліку у відомчих установах МЗС;
 які проходили строкову військову службу та звільнились;
 які звільнились з установи виконання покарань.

З 2014 року, Державний реєстр виборців став на крок ближче до виборців. Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь. В разі відсутності виборця в реєстрі, необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.

Отже, шановні виборці, незалежно від виборчих процесів, ми працюємо для вас завжди, для того, щоб Ви беззаперечно потрапили до списків виборців та змогли реалізувати своє конституційне право – право вибору. Тому запрошуємо заздалегідь звернутися для уточнення та перевірки своїх персональних даних безпосередньо у відділ за адресою м.Славута., вул.Церковна, 41, тел.: 7-34-01,7-34-18 або через електронний запит, відвідавши “Особистий кабінет виборця” (www.drv.gov.ua).

З повагою
Відділ ведення Державного реєстру виборців
виконавчого комітету Славутської міської ради

Розміщенно в Без категорії