Славута за тиждень

У понеділок на оперативній нараді, яка пройшла під керівництвом міського голови Василя Сидора міські служби інформували про головні події, виконання робіт впродовж минулого тижня (з 18 – 24 травня).
Славутська ЦРЛ
У відділенні швидкої допомоги Славутської ЦРЛ зареєстровано 406 викликів, в тому числі на села – 40. З них: до хворих з серцево-судинними захворюваннями – 67, до травмованих – 16, до онкохворих – 7, до хронічно хворих – 49, до дітей віком до 1 року – 3, з алкогольним отруєнням – 15. Приймальним відділенням Славутської ЦРЛ госпіталізовано 173 особи: дітей віком до 1 року – 2, з пневмонією – 5, травмою – 6. За минулий тиждень в пологовому відділенні народилося 7 немовлят, з них: дівчаток – 1, хлопчиків – 6.
КП «Славутське УВКГ»
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
Переключення абонента на вул.Лисенка,37.
Ремонт водопроводу на вул.Лисенка,30.
Заміна 18 м. водопроводу на вул.Соборності,15.
Перенесення каналізаційної мережі на вул.Соборності, 15
КП «Славутське ЖКО»
Впродовж тижня було здійснено від громадян 38 викликів електриків, 48 викликів слюсарів-сантехніків.
Серед основних робіт, виконаних підприємством:
– ремонт м’якої покрівлі на вул. Церковній (90 м2);
-ремонт пісочниць на вул. Мудрого,55;
-ремонт лавок на вул. Садовій,15,17, вул. Ізяславській,23;
-відлов безпритульних собак з подальшим розміщенням у притулок (10 собак);
-прибирання вулиць Соборності, Миру, Лісної, Б.Хмельницького, Кузовкової;
-заміна ламп вуличного освітлення по вул. Лісній
– тривають ремонтні роботи по відновленню вуличного освітлення по вул. Привокзальної.
Структурний підрозділ СПТМ:
-ремонт фільтрів ХВО – 2 шт.
-ремонт мережевих насосів – 2 шт.
-ремонт солерозчинників – 2 шт.
Під час проведення звітної кампанії міського голови Василя Сидора та депутатів Славутської міськради були оглянуті виборчі округи міста та вивчені проблемні питання кожного мікрорайону, які поступово вирішуються. Наразі комунальними підприємствами міста виконані наступні роботи:
– заміна старих труб теплопостачання діаметром 159 мм на вул. Чкалова (від будинку № 12 до будинку №20 ) на попередньо ізольовані. Це забезпечуватиме надійну теплоізоляцію, так як труба захищена теплоізоляційним шаром від зволоження та механічних пошкоджень. Також, застосування попередньо ізольованих труб сприятиме безвідмовній експлуатації тепломереж протягом кількох десятків років, надійній і якісній подачі теплоносію, економії природного газу. На даний час уже замінено 120 погонних метрів труби. Загалом заплановано замінити 200м. До кінця тижня роботи будуть виконані.
– відновлення вуличного освітлення на вул.Михайлова. Зокрема, як було повідомлено, впроваджено найновіші досягнення для того аби зекономити (енергозаощадити) (фото №). Дільницю вуличного освітлення переведено на світлодіодні світильники. Їх перевага в економії електроенергії. Гарантія світлодіодної лампочки мінімум 5 років. Не боїться перепадів напруги електроенергії і зміни частоти. Це термін служби, який дає можливість зменшити витрати на обслуговування, на заміну відпрацьованих лампочок.
– капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Я.Мудрого. Відповідно до діючих норм ДСТУ мінімальне перевищення бортового каменю над поверхнею дорожнього покриття повинне бути не менше 150 мм, тому проектом капітального ремонту попередньо було передбачено та виконано підняття бортового каменю. Демонтовані бортові камені, після їх демонтажу були передані балансоутримувачу даної дороги КП «Славутське ЖКО». На сьогодні уже виконано роботи з підняття каналізаційних колодязів (фото №) та влаштування чорнового асфальтобетонного покриття товщиною 50 мм на частині вул. Ярослава Мудрого.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії