Керівники територіальних громад Хмельниччини обговорили хід адміністративно-територіальної реформи

14 травня в Старокостянтинові відбулася зустріч представників Хмельницького регіонального відділення Асоціації міст України на чолі з головою Хмельницького РВ АМУ Василем Сидором. Перед початком зустрічі делегація ознайомилася з інфраструктурою міста, відвідала установи та підприємства.
Головною темою засідання стало виконання Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на території Хмельницької області.
Так, у своєму виступі міський голова Микола Мельничук зазначив, що процес реформування місцевого самоврядування за стандартами держав Євросоюзу, зокрема Польщі, розпочався, є незворотнім і сприятиме встановленню європейських стандартів життя в Україні та на Хмельниччині, зокрема.
Про здобутки, а також проблеми і труднощі, які виникли на шляху втілення у життя цього закону на Хмельниччині доповів перший заступник голови Хмельницької обласної ради Віктор Адамський. Зокрема, він повідомив про попередні наміри створення нових територіальних громад в 20-и районах Хмельницької області. Наголосив на тому, що нові укрупнені громади стануть економічно потужнішими та самодостатніми у забезпеченні своєї життєдіяльності.
Про досвід роботи територіальних громад селища Дунаївці з питань об’єднання громад розповів селищний голова Анатолій Кухаренко.
Іншим важливим питанням, яке розглядалось на засіданні регіональної дорадчої ради, стало питання діяльності органів місцевого самоврядування щодо енергозбереження в містах, селищах та селах Хмельницької області. Своїм досвідом з цього питання, зокрема, щодо поширення використання у комунальному господарстві твердопаливних котлів, поділився міський голова м. Славути Василь Сидор.
На засіданні Хмельницької регіональної дорадчої ради Асоціації міст України було розглянуто також надзвичайно актуальне питання соціального захисту вимушених переселенців з АРК Крим, Донецької та Луганської областей. За результатами засідання було прийнято відповідні рішення.

За матеріалами офіційного веб-сайту
Старокостянтинівської міської ради

Розміщенно в Без категорії