Місячник з прибирання міста розпочато!

У Славуті стартував місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста, який триватиме до 11 квітня. Міський голова Василь Сидор закликає кожного славутчанина долучитися до прибирання міста:
– В першу чергу, я хотів би подякувати усім працівникам комунальних господарств міста за професійне і якісне виконання роботи, за надання послуг з водопостачання та водовідведення, своєчасне прибирання міста. Звичайно, що комунальні підприємства найбільше зараз працюватимуть над озелененням та санітарною очисткою міста. Та без допомоги жителів міста Славути нам не вдасться підготувати наше місто до Великодня. Сподіваємось, що разом із славутчанами ми прибиремо вулиці міста, лісові масиви так, щоб Славута справді по-весняному розквітла. Тому я звертаюсь до усіх громадян з проханням активно долучатися до благоустрою території міста.
Одними з перших до прибирання міста долучилися освітні заклади та підприємства міста, працівники виконавчих органів міської ради. Минулої середи прибирали Парк культури і відпочинку імені Ф.М. Михайлова, території лісових масивів прилеглих до вул. Валерія Чкалова, вул.Гвардійської, джерела «Сангушкова криниця», закріплені за навчальними закладами, територію міського пляжу і т.д.
Юрій Дербугов – начальник управління ЖКГ, енергозбереження та благоустрою міськвиконкому зазначив, що під час місячника з благоустрою міста будуть проведені роботи із санітарної очистки міста, озеленення місць загального користування, ліквідації аварійних зелених насаджень, очистки від сміття берегових зон, впорядкування кладовищ, місць поховань воїнів ВВв, пам’ятних знаків та ін. До даних заходів готові активно долучатися учнівська молодь шкіл міста, а також працівники підприємств, установ, організацій міста.
Ми дякуємо усім славутчанам, які вже долучилися до прибирання свого міста. Кожен з нас бажає жити у чистому місті, ходити охайно прибраними вулицями. А тому просимо усіх громадян прибрати свої прибудинкові ділянки та прилеглі території до них, а також долучатися до загальноміського місячника. Нехай цьогорічна весна буде теплою та красивою, а наше місто прибраним та охайним!
За додатковою інформацією щодо проведення місячника з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста звертайтеся до управління ЖКГ, енергозбереження та благоустрою за тел. – 2-35-02.

Прес-служба Славутського МВК.

Розміщенно в Без категорії