Перші кроки у світ спорту

Пройшло всього декілька місяців як наймолодші хлопчаки, а саме діти 2006-2008 років народження були зараховані до дитячо-юнацької спортивної школи на відділення футболу.
Під керівництвом тренера-викладача Олександра Божкевича вони зробили перші кроки у світ спорту. Під час тренувань діти виконували фізичні вправи, які безпосередньо впливають на вдосконалення технічної підготовки юних футболістів з метою розвитку та вдосконалення фізичних якостей та здібностей юних футболістів.
Поступове збільшення навантаження призвело до підвищення рівня тренованості, розвитку фізичних і вольових якостей, покращення вироблення координації рухів. Серед тренерів є така думка, що найкраще тренування це участь у змаганнях. Тому Олександр Васильович прийняв рішення про те, що потрібно прийняти участь у змаганнях. Він домовився з тренерами Ізяславської ДЮСШ і 30 січня 2015 року з командою юнаків у складі: Томашевського О., Данилюка В., Гаврилюка В., Зайчука Г., Старовойтова В., Кілянчука В., Буднікова Ю., Марчука О., Пльонцака І., Твердоступа П., Серікова Д., Швеця А., Абузярова Н., Григорука А., Хижка О., Дідича А., Ільчука І., Андрійчука Р. та Попова А., прийняли участь у змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2006-2008 р.н. Підтримували дітей під час їх перших змагань і батьки.
Футболісти були розподілені на три вікові групи, а саме 2006 р.н., 2007 р.н. та 2008 р.н. Вихованці Славутської ДЮСШ прийняли участь у змаганнях серед дітей 2007 та 2008 р.н. За підсумками матчевої зустрічі серед вікової групи 2008 р.н. наші учні посіли – І місце. Серед дітей 2007 р.н. вихованці Славутської ДЮСШ по забитим і пропущеним показали кращий результат та посіли теж призове місце.
Адміністрація школи бажає юним спортсменам та їх наставнику подальших успіхів у світі спорту.

Заступник з НТР ДЮСШ І.Яремчук.

Розміщенно в Без категорії