Діалог з громадою

Минулого тижня розпочалася звітна кампанія міського голови Василя Сидора та депутатів Славутської міськради. 3,4 та 6 лютого пройшли перші зустрічі з громадськістю на виборчих округах №1-13. Взяли участь у зборах представники житлово-комунальних підприємств міста та виконавчих органів ради.
Уже другий рік даний звіт проходить по округах. Досвід минулого року засвідчив, що проведення звіту таким чином є більш результативним і ефективним. У цьому році до самого звіту додалося і проходження мікрорайонами, районами і округами, за якими закріплені депутати мажоритарники та здійснення попереднього огляду. Василь Богданович зазначив наступне:
– В першу чергу ми підводимо підсумки роботи, яку в тому році запланували і виконали у кожному мікрорайоні і окрузі. Тому маємо сьогодні нагоду переконатися на місці разом із депутатами, головами квартальних комітетів, що нам вдалося зробити, що ні і чому. Проблеми, на вирішення яких не потрібно додаткових коштів будуть вирішуватися одразу в робочому порядку. Щодо планів на поточний рік, то ми маємо уже нагоду не лише побачити, які роботи потрібно виконати, а й проглянути можливість їх виконання. Є питання і перспективні – це водовідведення, освітлення, асфальтування, які будемо відпрацьовувати.
Я щиро дякую головам квартальних комітетів, які забезпечують тісний зв’язок із районами, із мешканцями того чи іншого мікрорайону, виконуючи свою роботу на власній ініціативі, приділяючи свій час громаді і місту. На них покладається багато роботи і відповідальності. У нас є співпраця у наведенні порядку, заключені договорів, контролі за порушенням правил благоустрою та видачі довідок, характеристик людям. Ми зі своєї сторони будемо відзначати таких людей і допомагати їм.
Разом із нами присутні представники комунальних служб. Це не випадково, адже вони реагують на виявлені порушення, які є, одразу ж визначають можливості їх усунення.
На такі зустрічі і огляди запрошуємо людей, для того, щоб був діалог. Це буде корисно для всіх. Ми проходимо практично кожен мікрорайон, у нас складений графік зустрічей, я запрошую усіх, у кого є питання, пропозиції, зауваження, можливо хтось бажає поділитися досвідом, ми раді будемо зустрітися, поспілкуватися і врахувати усі побажання.
Під час зустрічей з мешканцями обговорювались наступні проблемні питання:
Округ №1-4
Ямковий ремонт дороги, прибирання узбіччя вулиці від сміття (вул. Ганнопільське шосе); облаштування земельної ділянки поблизу залізничного вокзалу; облаштування освітлення (вул. Привокзальна); встановлення зупинки за вимогою поблизу ЗОШ №4; відновлення асфальтного покриття тротуарів (вул.Миру); закінчення робіт з облаштування освітлення (вул.Михайлова); підсипка дороги в місцях з’їзду з вулиці Миру на вул.Спаську та провулок Михайлова; ремонт асфальтного покриття ( вул.Миру); ремонт приміщення (фасаду) трансформаторної підстанції ( пров.Михайлова); закінчення робіт з облаштування каналізації (вул.Михайлова); облаштування освітлення (пров. П.Орлика, Тельмана та Мічуріна); заміна стовпів електропередач та облаштування водовідведення (пров. К.Сангушків).
Округ №5-8
Встановлення лавки на автобусній зупинці (вул. Острозька); облаштування пішохідного переходу (вул. Острозька); грейдування дорожнього покриття (вул. Паркова та Першотравнева); часткове відновлення освітлення ( вул. Суворова та Першотравнева); закриття колодязя (перехрестя вул.Першотравневої та Пушкіна); усунення ям (вул. Горького та Шевченка); впорядкування території навколо джерела «Сангушкова криниця»; вилов собак (пров. «Новомісний»).
Округ №8-13
– впорядкування прилеглої території біля гаражного масиву, дорожнього покриття на перехресті та ремонт відмостки біля будинку на вул. Чкалова, 20а; облаштування автостоянки фігурними елементами мощення (кісточка) біля ЦРЛ; висаджування троянд на Алеї Пам’яті; встановлення сучасної автобусної зупинки в районі міського Палацу культури; проведення робіт з благоустрою прилеглої території біля кіоску «Рута» та впорядкування самого кіоску; розглянути можливість щодо будівництва тротуарної доріжки біля будинків (Ізяславська, 1-9); облаштування контейнерного майданчика із збору твердих побутових відходів декоративними кущами і деревами; проведення роботи із жителями вул. Гвардійської з метою приведення господарських будівель (сараїв) відповідно до вимог пожежної та санітарно-епідеміологічної безпеки; розглянути можливість встановлення знаку «В’їзд заборонено» біля будинку на вул.Ярослава Мудрого,57; проведення роботи з водовідведення біля будинку по Я.Мудрого, 55; облаштування під’їздної дороги між будинками Я.Мудрого, 37 та Я.Мудрого,55.
За результатами зустрічей з людьми, міський голова дав конкретні доручення своїм заступникам.
Одразу, цього ж тижня, було відредаговано та виконано наступні роботи:
– встановлено лавку на зупинці (вул. Острозька);
– замінено лампочки на вулиці Суворова;
– завезено пісок до криниці, що знаходиться поблизу склозаводу;
– зрізано дерева біля склозаводу;
– виловлено 2 собаки на вулиці Злагоди.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії