Чемпіонат області на честь Р.І.Сіліна

Вчетверте чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні проводиться на честь Радомира Івановича Сіліна – Почесного громадянина м. Хмельницький доктора технічних наук, професора, заслуженого працівника освіти, учасника Великої Вітчизняної війни, який вніс значний вклад в розвиток спорту на Хмельниччині, зусиллям якого збудовані навчальні корпуси, спортивні споруди Хмельницького національного університету, у тому числі спортивний корпус з легкоатлетичним манежем де і проходив 20-21 січня чемпіонат з легкої атлетики.
Традиційно даний чемпіонат проводиться з метою формування збірних команд для участі у Всеукраїнських змаганнях. Майже 200 легкоатлетів стартували із усіх міст області та 12 районів.
До програми змагань включені легкоатлетичні дисципліни – бігові види на короткі і середні дистанції; стрибки та штовхання ядра
До участі у змаганнях допускалися жінки і чоловіки 1997 року народження і старші. Дівчата і юнаки 1998 року народження та молодші. Наше місто представляли учні дитячо – юнацької спортивної школи, вихованці тренера – викладача з легкої атлетики Тетяни Олександрівни Черняк, а саме: Іванчук Дмитро, Лещук Катерина – учні ЗОШ №1, сестри Мамонтові Ірина та Марина – учениці ЗОШ № 3. Наші спортсмени виступили вдало та показали високі результати:
Дмитро Іванчук здобув І та ІІ місце відповідно на дистанціях 3000 і 1500 метрів.
Лещук Катерина стала чемпіонкою на дистанції 400 метрів.
Мамонтова Ірина впевнено перемогла своїх суперниць та здобула перемогу на 1500 метрів, а на 800 метрів була другою, покращивши свій особистий результат.
Мамонтова Марина перетнула фінішну стрічку першою на 3000 метрів, а на 1500 метрів стала срібним призером змагань поступившись своїй сестрі Ірині.
Юні спортсмени були нагороджені грамотами відповідних ступенів. Робота тренера Тетяни Олександрівни по підготовці та вихованню юних спортсменів була відмічена А.Мельником – президентом Федерації легкої атлетики Хмельницької області.
Вихованці спортивної школи та їх тренер дякують начальнику відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутської міської ради Косюку О.П. за фінансову допомогу у відряджені на змагання.