Відзначили професійні свята

19 грудня, напередодні професійного свята Дня працівника міліції, у Славутському РВ УМВС України в Хмельницькій відбулись урочисті збори особового складу. Звернувся до присутніх міський голова Василь Сидор, відзначивши, що в непростих умовах сьогодення, завдяки співпраці міської влади і міліції, відповідальності та наполегливості співробітників маємо спокій та громадський порядок у місті. Також Василь Богданович висловив сподівання на те, що правоохоронці будуть і надалі гідно нести свою службу, захищати конституційні права громадян та стояти на сторожі інтересів держави та рідного міста.
За сумлінну працю та з нагоди Дня міліції кращих працівників було нагороджено ювілейною пам’ятною відзнакою «200 років з Дня народження Т.Г.Шевченка»:
Дмитра Ватича – голову ради ветеранів Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області, підполковника міліції;
Олександра Чорноброва – капітана міліції, старшого слідчого слідчого відділення Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області;
Сергія Турі – старшого лейтенанта міліції, дільничного інспектора СДІМ Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області;
Миколу Броніча – старшого слідчого слідчого відділення Славутського РВ УМВС України в Хмельницькій області.
***
22 грудня у міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня енергетика. Привітав ветеранів та працівників енергетичної галузі міський голова Василь Сидор, подякувавши усім за професійне виконання роботи та побажавши здоров’я, безперебійної роботи, невичерпної життєвої наснаги, нових трудових здобутків та витримки в нелегкий час для України в енергетичний галузі.
За сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня енергетика ювілейною пам’ятною відзнакою «200 років з Дня народження Т.Г.Шевченка» було нагороджено Віктора Боркалюка – електромонтера з експлуатації електролічильників Славутського РЕМ.

Розміщенно в Без категорії