Здійснення бажань всієї дітвори

Я не помилюсь, якщо скажу, що грудень – найулюбленіший місяць усіх дітей, якого б віку вони не були. Та й не дивно. Адже хто не любить свято, та ще й з подарунками! А Свято Миколая саме таким і є. Хоча щодо подарунків, то вони бувають різними. Солодощі, іграшки. А ще й …різочки.- вони теж вважаються подарунком. Так, так! Хто на що заслужив! Свято Миколая – це підсумок поведінки, праці малят за цілий рік.
На Святого Миколая з нетерпінням чекають. До цього свята ретельно готуються, аби якнайкраще його зустріти. І ось саме 19 грудня в залі кінотеатру ім. Т. Шевченка, який, до речі, тепер належить дитячий школі мистецтв, і відбулася ця довгоочікувана зустріч зі Святим Миколаєм. Підготували та провели свято учні та викладачі Славутської дитячої школи мистецтв. Сценарій готувала викладач Бондарук Мілана Валеріївна. І це ій вдалося.
Оформленням зали займались викладачі художнього відділу Ткач І. А., Котихова І. В., Нугуманова А. К. зі своїми вихованцями. А ось за музичні номири відповідали викладачі Скрипнюк Л.В., Чайка Н.Д., Бондарчук О.А., Одійчук Д.Ю., Ріпа А.В., Ничипорук Н.О., Маліновська Т.В.,Боргулевич О.Є., Салогуб Н.О.,Чешева Т.Є., Яковчук М.В.,Савіцька К.А., які підготував яскраві виступи своїх учнів і самі зачаровували слухачів своєю грою.
А ще на Свято прийшла непрошена гостя Ябіда, яка дуже хотіла зіпсувати всім святковий настрій. (ЇЇ роль чудового виконала учениця V класу відділу хорового співу Савчук Юлія.)
Але побачивши виступи юних музикантів, співаків і танцюристів, так захопилась ними, що, напевно, забула про свої наміри. Всі учасники концерту отримали від Святого Миколая солодощі!
Заступник директора
з навчальної роботи Ткачук Я.Ф.

Розміщенно в Без категорії