Шановні славутчани!

Однин із головних принципів місцевого самоврядування – право громадян самостійно визначати долю міста. А тому для нас є такою важливою кожна ідея славутчанина щодо розвитку нашої рідної Славути. У виконавчому комітеті міськради вже не один рік діє «гаряча» телефонна лінія, он-лайн форум та інтернет-приймальня на офіційному веб-сайті, що допомагає діалогу між громадою та владою. Усі надані громадянами пропозиції та зауваження оперативно опрацьовуються та враховуються при формуванні бюджету, програми соціально-економічного розвитку міста, при визначенні головних цілей та пріоритетів розвитку міста.
Наприкінці року, що минає, ми вкотре запрошуємо славутчан до співпраці. Нам важливо мати не лише перелік проблем, які є у місті, але і пропозиції щодо шляхів їх вирішення. Зокрема, є вкрай актуальними питання в галузі ЖКГ – будівництво та реконструкція мереж тепло-, водопостачання та водовідведення; будівництво доріг, тротуарів та благоустрій міста. Також будемо раді новим ідеям стосовно й інших галузей міста.
Отож, якщо Ви вважаєте себе активним членом нашої славутської громади та бажаєте брати безпосередню участь у її життєдіяльності, то ми вже чекаємо на Вас. Ваші актуальні креатині інноваційні та такі потрібні Славуті ідеї Ви можете надати за телефоном «гарячої» телефонної лінії – 2-35-92, на он-онлайн форумі офіційного веб-сайту міста – www.slavuta-mvk.gov.ua або за адресою вул. Соборності, 15, каб. №4.
А також…
запрошуємо проектні та будівельні організації для проектування об’єктів житлово-комунального господарства, благоустрою міста, виконання робіт з капітального ремонту та будівництва з відповідними ліцензіями.
Контактні телефони – 2-13-37, 2-30-20.
Славутський МВК

Розміщенно в Без категорії