Славутчани – переможці!

29-30 листопада в Красилові пройшов командний і абсолютний чемпіонат області з настільного тенісу.
29 листопада в командному чемпіонаті області взяли участь молоді спортсмени. Від Славути поїхали тенісисти клубу «Золота ракетка», основу яких складали вихованці місцевої ДЮСШ. Вони змагалися в трьох вікових категоріях. Конкуренція була дуже серйозною – славутчанам протистояли гравці відомих тенісних центрів Хмельниччини.
Практично, всі наші земляки стали призерами та отримали відповідні дипломи. Найбільших успіхів добилися Сашко Лук’яненко, Влад Кухарчук, Віка Васимчук, Яна Олійник. Вони стали чемпіонами області!
Добре виступили й інші – Наталя Капуста, Вєроніка Олійник, Даша Шабурова, Олена Лавренюк. Вони завоювали «срібло» у своїх вікових категоріях. Хлопці – Дмитро Мазур, Марк Рибніков, Максим Сироткін, Олександр Бородавченко – в призери не попали, але принесли славутчанам важливі бали без яких не міг бути переможним результат в командному заліку.
Славута – перша в настільному тенісі області серед команд, і це місце ми завоювали також вперше. В минулі роки кращими були тенісисти Хмельницького, Красилова, Кам’янця-Подільского, але тепер почесне звання «чемпіони Хмельниччини» у нас, і це, безумовно, важлива подія в житті нашого міста.
Протягом усього року славутські тенісисти показували доволі хороші результати. До цього, буквально, тиждень тому вони були тільки другими в чемпіонаті школярів серед міст області, але вчора наші юнаки пересилили тих же самих авторитетних суперників і нарешті стали першими.
Ще одна новина. Наступного дня, 30 листопада, в тому же Красилові пройшла абсолютна першість області серед майстрів, і тут видатного успіху здобула юна славутчанка Наталія Капуста. Вона виборола право за результатами змагань поїхати на Кубок України-2014 з настільного тенісу для дорослих, який вже не за горами. Її перемогу можна вважати також досягненням клубу «Золота ракетка», що додає значного авторитету не тільки йому, а й нашому місту в цілому.
Високі результати команди не могли статися без ще одного фактора – підтримки місцевої влади. Якщо би не було матеріальної і фінансової допомоги від КП «Славутське ЖКО», то сам клуб «Золота ракетка» не зміг би делегувати на турнір таку велику команду. Дуже їм дякуємо і ще раз звертаємось до всіх небайдужих людей міста про допомогу клубу у майбутньому. Вихованці клубу висловлюють щиру вдячність їх тренеру Сергію Капусті. Павлович.
Як бачимо, перемоги вихованців клубу «Золота ракетка» стають вже традиційними. В нас виховано немало юних тенісистів, які вишли на самий вищий рівень в регіоні. Є також непогані успіхи у членів клубу і на всеукраїнському рівні. Переконаний, що й попереду на нас чекає ще багато перемог, які ми здобудемо для свого рідного міста.
Андрій Лук’яненко

Розміщенно в Без категорії