Із сесійної зали

Двадцять сім різнопланових питань було винесено на сесійне засідання міської ради, яке відбулося 21 листопада.
Розпочалася сесія з розгляду блоку бюджетних питань по якому доповів перший заступник міського голови Сергій Микульський. Зокрема, звітуючи про виконання бюджету міста за 9 місяців 2014 року доповідач надав наступну інформацію:
«До загального фонду бюджету за січень-вересень 2014 року надійшло 28162,6тис.грн. власних надходжень, планові призначення на звітний період виконано на 98,4%, (28612,6тис.грн.) недовиконання 450,0тис.грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зменшились на 950,9тис.грн. або на 3,3 %.
До спеціального фонду бюджету міста надійшло 8744,0 тис.грн. доходів без трансфертів.(65,8% планових річних призначень).
За підсумками 9 місяців 2014 року видаткова частина бюджету міста по загальному фонду виконана в сумі 78467957грн. або на70,4% до уточненого плану на 2014 рік.
Виконання видатків по спеціальному фонду бюджету становить 12595607грн. або 37,9% до річного показника уточненого плану».
Сергій Володимирович також поінформував про затвердження укладеної угоди між Славутською міською та Хмельницькою обласною радами про передачу у 2014 році із загального фонду обласного бюджету до загального фонду бюджету міста Славути субвенції на соціально – економічний розвиток міста:
– реконструкцію котельні по вул.Перемоги, 25 з встановленням котла на твердому паливі в м.Славута Хмельницької області.
Розглянувши звернення настоятеля Парафії Покрови Пресвятої Богородиці Хмельницько-Кам’янець – Подільської єпархії Київського Патріархату Української православної Церкви та члена Ради старійшин Релігійної організації “Релігійна громада Свідків Єгови” м.Славута Хмельницької області” депутати проголосували за звільнення з 1 січня 2015 року до 31 грудня 2015 року даних релігійний організацій від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в частині, що зараховується до міського бюджету.
Депутати затвердили «Тимчасовий Порядок надання пільг військовослужбовцям учасникам антитерористичної операції в східних областях України та членам їх сімей — мешканцям м.Славути».До членів сім’ї військовослужбовця учасника АТО належать: дружина (чоловік) та неповнолітні діти. Основні пільги визначені Порядком:
1.Забезпечення безкоштовним харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів з числа дітей військовослужбовців учасників АТО.
2.Звільнення від батьківської плати за відвідування дошкільних навчальних закладів дітей військовослужбовців учасників АТО.
3.Забезпечення дітей військовослужбовців учасників АТО безкоштовним відпочинком в таборах відпочинку з денним перебуванням при закладах освіти міста та в таборі праці і відпочинку при будинку дитячої творчості.
Згідно цього відповідні зміни внесено до Комплексної програми «Піклування» по м. Славута на 2011-2015 роки.
А також на засіданні:
• Внесено зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік та затверджено план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік ( публікуємо окремо).
•Затверджено Програму висвітлення діяльності Славутської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації на 2015-2017 роки.
• Внесено зміни до статуту комунального підприємства «Славутський міський центр земельно-кадастрових робіт».
•Затверджено Положення про управління культури виконавчого комітету Славутської міської ради в новій редакції.
•Внесено зміни до міської програми «Реформування і розвиток житлово-комунального господарства м.Славути на період 2013-2015 роки».
• Славутською міською радою було прийнято рішення вивести із складу виконавчого комітету Славутської міської ради:
Фрідмана Артура Давидовича (у зв’язку зі зміною місця проживання та роботи);
Шульгу Степана Миколайовича (задовільнено заяву про виведення із складу виконкому);
• Депутати одноголосно проголосували та затвердили заступника міського голови з питань ЖКГ Солоху Тетяну Іванівну. Відповідно Тетяну Іванівну включено до складу виконавчого комітету Славутської міської ради.
У різному голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації, законності, правопорядку Микола Климковецький поінформував присутніх про виконання депутатами міської ради зобов’язань брати участь у роботі сесій ради.
Із усіма рішеннями сесії Славутської міської ради Ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті міста – www.slavuta-mvk.gov.ua.
Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії