ЕКСКУРСІЯ МІСТОМ

Уже кілька років Великорадогощанська ЗОШ співпрацює з виконавчим комітетом Славутської міської ради в напрямку обміну досвідом з виховання у дітей почуття патріотизму та любові до Батьківщини. Нещодавно відбулася екскурсія учнів Великорадогощанської ЗОШ І-ІІІ ст. у м.Славута.
В рамках екскурсії діти відвідали Славутський історичний музей, де оглянули експозиції, в яких найповніше висвітлено події періоду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр., участь місцевих жителів у підпіллі та партизанському русі, у битвах на фронтах Великої Вітчизняної війни, трагічна участь в’язнів Славутського фашистського табору «Грослазарет». Також діти оглянули новостворені виставки присвячені: Революції гідності в Києві, подіям на майдані у м.Славута та загиблим славутчанам в зоні АТО.
Петро Смірнов – член клубу колекціонерів Славутського відділення філателістів Асоціації філателістів України ознайомив учнів з історією українських грошей від 1918 року до цього часу на вітрині «Національна валюта України». В Славутському історичному музеї школярі ознайомилися і з інтер’єром української оселі кінця ХІХ – початку ХХ століття та з речами побуту українського селянина.
Відвідали гості міста Міжнародний меморіальний комплекс «Поле Пам’яті» та відкриту капличку «Сім таїнств».
Учням Великої Радогощі була надана унікальна можливість здійснити екскурсію на сучасний виробничий комплекс – «Аква Родос».
Як підсумок, учні отримали масу нових вражень та задоволення відвідавши наше місто, адже нам є чим пишатись.
Р. Бачинський, радник-консультант
міського голови

Розміщенно в Без категорії