До відома!

В понеділок, 10 листопада склалася аварійна ситуація на м-ні «Військове містечко», що призвело до зупинки водопостачання мікрорайону та вплинуло на роботу двох міських котелень.
О 17.00-18.00 год. для вияснення ситуації на місце аварії виїхали працівники Славутського РВ УМВС. Ними було виявлено, що екскаватор під час проведення будівельних робіт на вул. Садова,4 пошкодив міську водопровідну мережу діаметром 200 мм. Як з’ясувалося, на вказаному місці місцевими забудовниками велись роботи з влаштування котловану під багатоповерховий житловий будинок.
Зусиллями працівників Славутського УВКГ дана аварійна ситуація вже по обіді наступного дня була успішно усунена. Також були вжиті усі необхідні заходи, щоб жителі м-ну практично не відчули наслідків аварії.
Як так сталося, що на час проведення робіт місцеві забудовники не знали про існування даного водопроводу та хто понесе відповідальність за завдані міському бюджету збитки? Виконавчим комітетом Славутської міської ради було направлено звернення на Славутську міжрайонну прокуратуру з проханням перевірити законність будівництва об’єкта по вул. Садова,4. В свою чергу, міжрайонна прокуратура в оперативному порядку направила за належністю дане звернення на Державну архітектурно-будівельну інспекцію у Хмельницькій області. Отож, чекаємо результатів розгляду даного питання, про що буде повідомлено славутчан.

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії