Славутські футболісти взяли участь у всеукраїнському турнірі

Всесоюзний дитячий турнір з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» був заснований ще у 1965 році. За роки існування мільйони юних футболістів взяли участь у змаганнях, його школу пройшли багато наших відомих гравців. Уже в роки незалежності України, в 1998 році, змагання почали проводитися на всеукраїнському рівні. Велику допомогу в організації та проведенні змагань надають Федерація футболу України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України. Стимулює до участі у змаганнях і величезна кількість подарунків юним футболістам від меценатів «Шкіряного м’яча». З 2010 року Компанія Соса-Сola в Україні стала партнером Турніру, відтепер він має офіційну назву «Шкіряний м’яч – Кубок Соса-Сola»,що дало змогу значно підвищити організаційний рівень змагань, збільшити кількість призів та подарунків учасникам, а технічним спонсором виступила компанія «Adidas». Головною метою та завданням турніру є підвищення масовості дитячого футболу України, організація культурно-оздоровчої та виховної роботи в загальноосвітніх школах, зміцнення здоров’я підлітків і залучення їх до систематичних занять спортом, виявлення талановитих футболістів, популяризація та розвиток футболу. Змагання проводяться у трьох вікових групах. Молодша – 12 років, середня – 13 років, старша – 14 років. В 1998 році у змаганнях взяли участь лише 126 команд, але задум настільки сподобався футбольному загалу України, що вже в 1999 році на старти вийшли 13000 команд а у 2014 році – 50 000.
З 10 по 13 червня 2014 році в м.Іллічівськ Одеської області відбулись чергові фінальні ігри Всеукраїнського турніру з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» у віковій групі серед юнаків 2000 р.н. Хмельницьку область на даних змаганнях представляла команда м.Славута, в яку увійшли Шминдрук Віктор, Черняхівський Дмитро, Легкий Олександр, Кравчук Назар, Кравчук Сергій, Горох Валентин, Юрчук Дмитро, Сахнюк Валентин, Войтюк Роман, Яценюк Валерій, Малишев Владислав, Кривомаз Юрій, Сищук Владислав, Кузмінчук А.К. – старший тренер – викладач відділення футболу та Келюх В.В. – директор ДЮСШ. Система змагань змішана, спочатку команди грали по колу в групі та після визначення місць в групах грали стикові ігри із командами із іншої групи, які зайняли відповідні місця.
Група А
м.Тальне Черкаської обл.
м.Рівне
м.Іллічівськ Одеської області
м.Бережани Тернопільської обл.

Група Б
м.Кременчуг, Полтавської обл.
м.Конотоп, Сумської обл.
м.Херсон
м.Славута, Хмельницької обл.

І хоча в іграх в групі наші вихованці поступились всім командам з мінімальним рахунком 0:1 та у стиковій грі за 7-8 місце з командою з м.Брежани Тернопільської області основний час закінчився у нічию 1:1, у серії пенальті кращими були саме наші вихованці та здобули перемогу над своїми суперниками на футбольному полі. Слід врахувати, що команда м.Славута на половину складалась з юнаків 2001 року народження, а для них гра на такому рівні стала великим досвідом та можливістю взяти участь в наступному сезоні змагань серед юнаків. Під час проведення змагань юні футболісти проживали в гарних умовах готелю «Моряк» та харчувались в його ресторані. Також мали можливість відпочити та покупатись на морі, оглянути місто, яке має велику спортивну інфраструктуру та звісно поспілкуватись з юними футболістами з інших міст нашої країни представлених на даних змаганнях.
Юні футболісти нагороджені комплектами форми на всіх гравців від компанії Соса-Сola, від Асоціації аматорського футболу України м’ячами та цінними подарунками, від компанії Adidas кращий гравець команди м.Славута Юрчук Дмитро отримав фірмовий рюкзак. Перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України О.В. Каденко подарував команді м.Славута офіційний м’яч чемпіонату світу з футболу у Бразилії 2014 року – Adidas Brazuca.
Посівши 7 місце з 24 команд фіналістів вихованці навчальних закладів міста та ДЮСШ м.Славута виконали норматив ІІ юнацького розряду з футболу. Для нашої команди участь у змаганнях такого високого рівня вже є перемогою та гарним досвідом.
Команда юнаків та їх наставники дякують за підтримку та допомогу у відряджені команди на зональні змагання в м.Жмеринка Вінницької обл. та фінальні змагання в м.Іллічівськ Одеської обл. міському голові Сидору В.Б., директору ТОВ «Аква-Родос» Петровському Г.І., директору ПрАТ «Славутський хлібозавод» Панчуку І.Д., директору ТОВ «Сансервіс» Максимчуку П.П., начальнику управління освіти Пшетоцькій Н.А. та директору НВК «спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» Зайонц І.М.

Щиро вдячні нашим спонсорам, а учасникам змагань та їх наставнику бажаємо нових перемог!
Адміністрація Славутської ДЮСШ

Розміщенно в Без категорії