Старти легкоатлетів

Щороку відділення легкої атлетики здійснює підготовку і виконання учнями нормативів юнацьких, ІІІ та ІІ розрядів в обраному виді легкої атлетики. Важливою умовою виконання цього завдання є багаторічне, цілеспрямоване тренування легкоатлетів та участь у змаганнях різного рівня.
Нещодавно з цією метою учні тренера-викладача Тетяни Черняк брали участь у змаганнях в м. Хмельницькому, Рівному та Старокостянтинові, досягаючи високих результатів.
Вікторія Мгалоблішвілі на дистанції 800 метрів впевнено перемогла суперниць старшої вікової групи, здобувши титул Чемпіонки області в цій дисципліні.
Серед юнаків 1998-1999 р.н. завдяки наполегливим тренуванням вдало виступив Дмитро Іванчук на дистанції 800 метрів, посівши І місце та показавши кращий результат змагань. За досягнення високого результату спортсмена нагородили кубком, медаллю та грошовою нагородою.
Серед найменшої вікової групи талановиті сестри Ірина і Марина Мамонтові вибороли І та ІІ призові місця з бігу на 800 метрів серед дівчат 2001-2002 р.н., вперше виконавши норматив ІІІ розряду. У юнаків Максим Тищук на дистанції 600 метрів покращив особистий результат та піднявся на третю щаблинку п’єдесталу.
Вітаємо учнів дитячо-юнацької спортивної школи та тренера-викладача Черняк Тетяну із здобутками та бажаємо вдалих стартів.

Розміщенно в Без категорії