«Коронація успіху»

Минулого тижня у міському Палаці культури міським управлінням освіти була організована урочиста церемонія нагородження учнів загальноосвітніх закладів міста, вчителів, творчих наставників «Коронація успіху». Головним приводом для проведення даного заходу слугували численні здобутки славутської молоді у навчанні, громадському житті та на ниві творчості. Цього дня відзначили кращих із кращих, талановитих та перспективних молодих славутчан, які справді є золотим запасом нації, її інтелектуальною елітою, гордістю і надією України та вчителів, тренерів, керівників гуртків, які працюють з учнями і докладають багато зусиль для того, щоб вони досягли цих висот.
Слова найщирішої вдячності учням та педагогам висловив міський голова Василь Сидор:
– Сьогодні ми маємо прекрасну нагоду відзначити кращих із кращих, талановитих і перспективних молодих славутчан, подякувати батькам за належне виховання та підтримку своїх дітей, педагогам – за плідну працю, наполегливі старання, спрямовані на якісне навчання учнів. Завдячуючи вам, ми маємо багато досягнень і успіхів. Не маю сумнівів, що наші діти – майбутні депутати, мери, посадовці. Переконаний, що наші юні обдарування – це майбутнє України.
Начальник управління освіти Наталія Пшетоцька подякувала Василю Богдановичу за підтримку, яку він надає освітянам, а також висловила переконання в тому, що в тісній співпраці міської влади, батьків, вчителів і учнів здобуватимуться нові перемоги.
Далі власне й розпочалася церемонія вручення відзнак. Відзнаки управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради «Коронація успіху» ІІІ, ІІ та І ступенів отримали переможці Всеукраїнських олімпіад, обласних етапів олімпіад, конкурсів, змагань, турнірів. Відзначили педагогів, які запалили вогник знань та іскру талантів у своїх учнях.
Зі словами вдячності від імені усіх учнів виступила Христина Висоцька, яка подякувала міському голові, педагогам та батькам за підтримку, а також запевнила, що не зупинятимуться на досягнутому і впевнено крокуватимуть до нових вершин та перемог.
Тісна співпраця поєднує педагога і учня, керівника творчого колективу та його вихованців. Запросили на сцену вчителя-ветерана, композитора Володимира П’ясківського. Володимир Йосипович виступив із щирою промовою та вручив подарунки керівнику зразкового театру естрадної пісні «Водограй» Оксані Турчак та її вихованцю Миколі Левіну за гарні досягнення і співпрацю.
Відзначили і кращу спортивну команду-переможницю «Шкільної спартакіади» (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1) і вручили перехідний Кубок.
Шестеро вчителів та шестеро учнів загальноосвітніх закладів були нагороджені ювілейною пам’ятною відзнакою «200 років з Дня народження Т.Г.Шевченка».
Із отриманими відзнаками учасників церемонії вітали талановиті вихованці Будинку дитячої творчості. В залі звучали пісенні дарунки від солістів зразкового театру естрадної пісні «Водограй»; танцювальні номери підготували вихованці зразкового хореографічного ансамблю «Альянс» та гуртка народного танцю «Дивосвіт». Музичні вітання гостям дарував і фольклорний гурт ЗОШ І-ІІІ ст. №1 «Веретенце».

Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії