До уваги мешканців міста

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів.
Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюються наступні проекти рішень Славутської міської ради:
– «Про затвердження Порядку відключення від мереж централізованого опалення та підключення до мереж централізованого опалення окремих квартир в багатоповерхових житлових будинках в м.Славута». На даний час Відповідно до наказу Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005р. №4 «Про затвердження Порядку відключення окремих житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» передбачено відключення від ЦО лише будинків в цілому, даний наказ захищає мешканців багатоквартирних будинків від порушення роботи будинкових теплових мереж зокрема зміною гідравлічних опорів при від’єднанні окремих споживачів. На ряду з цим винесено пропозицію розробити правила про Порядок відключення від мереж централізованого опалення окремих квартир в багатоповерхових житлових будинках в м. Славута, які б усували будь-які порушення в роботі внутрішньо-будинкових теплових мереж та запобігали б порушенню Цивільного кодексу України внаслідок такого відключення.
– «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у м. Славута». Проект рішення розроблено з метою встановлення порядку правового регулювання механізму одержання дозволів на порушення об’єктів благоустрою, або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів у місті Славута. Дія даного рішення буде поширюватись на юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що здійснюють порушення об’єктів благоустрою, пов’язаних з проведенням земляних та/або ремонтних робіт.
– «Про погодження розміру плати за реєстрацію домашніх тварин у м.Славута». Проект рішення розроблено з метою виконання вимог п.8 Правил утримання домашніх тварин у м.Славута, затверджених рішенням Славутської міської ради від 31.01.2014р. №16-38/2014, яким, зокрема, передбачено, що кошти за послуги, пов’язані з реєстрацією чи перереєстрацією домашніх тварин, сплачуються власником відповідно до розміру плати, що встановлюється виконавчим комітетом Славутської міської ради. Від внесення плати за реєстрацію та перереєстрацію собак звільняються інваліди по зору, для яких собака слугує поводирем. Проектом рішення встановлюється плата за реєстрацію домашніх тварин у розмірі 20,00 грн.
Повний текст проектів рішень та аналіз їх регуляторного впливу оприлюднено в мережі Інтернет на офіційному сайті Славутської міської ради: slavuta-mvk.gov.ua (розділ «Регуляторна політика – проекти для обговорення»)
Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому вигляді від фізичних та юридичних осіб їх об’єднань в місячний термін з дня опублікування повідомлення за адресою: м. Славута, вул. Соборності, 7 каб.№9 (відділ з питань регуляторної політики та підприємства виконавчого комітету міської ради), тел. 2-19-40.

Розміщенно в Без категорії