Дарунки Матінки Природи

Нещодавно у нашому закладі відбулась трудова акція. На ділянці лікарських рослин, Екологічного центру зібралось багато однодумців, які вважають, що джерело здоров’я це – Матінка Природа. Тут вони мали змогу і попрацювати, і розповісти, чим цікавим займалися у цьому році.
Протягом року на заняттях гуртка «Фітотерапія», діти вивчали будову, місце проростання, корисні властивості лікарських рослин. Взимку діти готували лікувальні збори, які продавали на ярмарках та частували ними юннатів ті гостей Екологічного центру. А на весні, щойно блиснуло сонечко, юні фітотерапевти пішли лісами та луками поповнювати запаси цілющих трав.
Але повернемося до ділянки. На ній у нас вже майоріє мати-й-мачуха, примула. Порадившись, наші траволюби вирішили закласти ще одну ділянку лікарських рослин, але вона має певну особливість. Це ділянка рослин радіопротекторної дії.
Знайшлися і небайдужі! Косік Наталія Миколаївна люб’язно надала нам насіння цих рослин. За що колектив висловлює їй щиру вдячність. Отож ми тепер стали іще багатшими на здоров’я! Завітайте до нас і ми навчимо вас жити у злагоді з Матінкою природою.

Міський екологічний центр

Розміщенно в Без категорії