Славута створює індустріальний парк

15 квітня заступник міського голови Сергій Микульський взяв участь у нараді Держінвестпроекту у м. Київ. Приємною подією стало вручення місту Славуті витягу з реєстрів індустріальних парків за номером два в Україні.
За 22 роки незалежності в Україні не було створено гідної інвестиційної інфраструктури для ведення бізнесу – індустріальних парків. Сьогодні перші п’ять таких парків вже внесені до реєстру. Земельна ділянка з необхідним інженерно-технічним оснащенням значно скоротить інвестору «час до ринку» – з 2–3 років до 6–9 місяців. Тобто, індустріальні парки створять привабливий інвестиційний клімат для інвесторів, а підтримка з боку держави відіграє роль додаткового заохочувального стимулу для інвестицій.
Як було зазначено на зустрічі, сьогодні країни та уряди конкурують за інвестиції. Ставки – дуже високі, Україна повинна включатись у глобальні перегони. Для інвестора важливо якнайшвидше реалізувати свій інвестиційний проект, тому в першу чергу він обере той регіон, де є індустріальний парк. Наявність інженерно-технічної інфраструктури, транспортна доступність та необхідна кількість потенційних працівників – це ключові критерії для інвесторів.
У рамках заходу також відбувся круглий стіл за участі представників компаній «Великої четвірки» (PwC), бізнес асоціацій (EBA, ACC, делегат німецької економіки) та членів міжнародних фінансових інституцій, які обговорили перспективи створення індустріальних парків, а також позитивний досвід інших країн у цій сфері.
Перший заступник міського голови С. Микульський зауважив:
– Надана містам можливість створити індустріальні парки дає надію на перспективний розвиток як міст, так і України. Хочу запевнити, що потенційні інвестори індустріального парку «Славута» можуть бути впевнені в підтримці міської ради та її органів. Ми готові розглянути усі умови інвесторів та широко сприяти їх реалізації.
На сьогоднішній день Славутська міськрада проводить процедуру щодо визначення керуючої компанії.
Прес-служба Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії