Чемпіонат України з походів

Цього року туристична ватага «Мандрівники», що складалась з учнів 8-9 класів ЗОШ №1 посіла ІІІ місце на чемпіонаті України зі спортивних туристських походів учнівської та студентської молоді.
Таким чином, туристи нашої школи стали призерами Чемпіонату України вп’яте!
До Івано-Франківська дістались майже без пригод. У Верховині винайняли «УАЗ» – всюдихід, і швидко дістались по бездоріжжю до прикордонної застави Шибене. Коротка приязна бесіда з нашими друзями – прикордонниками – і ми на «бойовому курсі»! До вечора дійшли до Румунського кордону.
Були ми і на верхів’ях Білої Тиси. Наша подорож була сповнена несподіваними пригодами, з яких доводилось шукати вихід в польових умовах. То рюкзак в когось порветься, то підошва відвалиться, то каша в казані згорить. Коли ми на шостий день добрели до кінцевої точки маршруту – села Кваси – не вірилось, що всі жахи вже позаду і маршрут ми таки пройшли.
Була загублена стежка під Кукулом і відчайдушна спроба продертись на хребет через зарості гірської сосни, під час якої половина групи подерла штани. Були злі витівки погоди, яка поливала нас то зливою, то посипала градом, а «ніжний» гірський вітерець клав додолу палатки…
Тепер розуміємо, що маршрут дійсно був кращим з найкращих. Логічний, цікавий, такий, що відповідав усім критеріям
Слід зауважити, що без благодійної допомоги небайдужих до молоді і до спорту людей він таким не був би. Ми дуже вдячні за допомогу славутському меценату Дубіні М.І.

Директор ЗОШ№1
А.Смолійчук та учасники походу

Розміщенно в Без категорії