Танцюємо не краще за когось, танцюємо краще за себе…

З таким девізом зразковий хореографічний ансамбль «АЛЬЯНС» готувався до участі в телевізійному проекті талант-шоу «Зіркафест». Запрошення на цей конкурс ми отримали по рекомендації оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Осіння мозаїка-2013», з якого привезли найвищі нагороди: два перших місця і Гран-прі. Тому з великим задоволенням прийняли це запрошення та стали ретельно готуватися до цієї події. Разом із дітьми обговорили номери, які будемо демонструвати і зупинились на двох абсолютно нових композиціях, які ще не представляли на загал. Їх виконували дві старші групи.
Прибувши 15 березня до Палацу опери і балету дітей та юнацтва м. Київа, де проходив конкурс, відчули себе бажаними на ньому. Біля дверей нас зустріли організатори проекту, провели в гримерну, показали де сцена і розповіли про все, що нас цікавило.
Яскраве і чудове шоу, яке зібрало близько тисячі молодих артистів з різних куточків країни, відкривала чарівна телеведуча каналу 1+1 Соломія Вітвицька:
– Головне, що діти спілкуються між собою: хто співає, хто танцює, а хто займається мистецтвом. І розуміння того, що існують такі можливості, що ти можеш робити себе сам, розвивати, відчувати увагу і реакцію глядачів, робить життя повноцінним, насиченим і цікавим.
Учасниками свята були і вихованці шкіл-інтернатів, діти з багатодітних та соціально незахищених сімей. Привітали юних гостей народний артист України Іван Попович, та суперфіналісти «Голосу країни»- Наталі Пічкур і Аліса Петрик. Світлана Карлицька – хореограф-постановщик, педагог кафедри хореографії Київської муніципальної академії естрадного и циркового мистецтва ім. Л. Утьосова і багато інших членів журі.
Ми представили свій ансамбль в двох номінаціях: естрадний танець – «В джазі тільки дівчата» та бальний танець (вальс) – «Fly». Хочу наголосити, що конкуренти були дуже сильні, у всіх хореографічних номінаціях і вікових групах. На жаль, ми не змогли побачити виступи всіх учасників, зал не був розрахований на таку велику аудиторію. Але я можу з гордістю сказати, що славутчани продемонстрували високу хореографічну майстерність, доказом того були бурхливі оплески залу, та отримані нагороди. «В джазі тільки дівчата» – 1 місце, вальс «Fly» – 2 місце.
Перебуваючи у Києві ми не змогли не заїхати на «Майдан»… Після яскравих вражень від конкурсу не залишилось і сліду, коли перед очима з’явилась картина, яку підкреслював дощ, що не вщухав весь час, поки ми перебували на площі. Не буду описувати побаченого, нового я нічого не розповім. Тільки хочу сказати, що в очах дітей читався біль, який вони відчули за людей, що боролися і віддали своє життя за краще майбутнє нашої країни…
А рівно через тиждень, середня група ансамблю, вирушили на Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Візерунки талантів», у м. Житомир. Виступали вихованці з танцем «Весела прогулянка». Конкурс проходив в приміщенні телерадіокомпанії, на великій сцені, де глядачі могли не лише побачити яскраві концертні номери, але й зібрати кошти на придбання ліфта для житомирської загальноосвітньої школи «Всесвіт», де навчаються діти з особливими потребами. Ведучі розпочали програму з хвилини мовчання, присвяченої Небесній сотні. Не дарма фестиваль-конкурс має назву «Візерунки талантів». Різножанрова програма вміщала в себе багато конкурсантів з хореографії, вокалу, виразного читання і образотворчого мистецтва. Учасників було стільки, що ми не в змозі були додивитись конкурс вокалістів до кінця. Отримавши перше призове місце в номінації естрадний танець, ми щасливі та задоволені виїхали додому. Для цієї групи це була перша поїздка на конкурс такого рівня. І коли у них, втомлених, запитали чи вони ще поїдуть на конкурс, вони в один голос закричали –«ТАК»!!!
А ще хочу щиро подякувати нашим дорогим мамам, які підтримали нас і допомогли із зачісками та макіяжем під час виступів на конкурсах – Кавунець Ірині Миколаївні, Романчук Олені Дмитрівні, Кравчук Оксані Миколаївні, Метельській Тетяні Вікторівні. І взагалі всім батькам за фінансову і моральну підтримку в організації поїздок.

Керівник ансамблю
– Алла Терентьєва
Будинок дитячої творчості

«Дитинство – це час мрій, надій і пошуку свого життєвого шляху, але просто сидіти на дивані і мріяти – безглуздо. Над мріями треба працювати!»

Міський голова В. Сидор висловлює щирі слова вдячності за отриману перемогу та побажання подальших успіхів на творчій ниві.

Розміщенно в Без категорії