Чистота рідного міста – наша загальна справа

Чим більшого розмаху набирає весна, тим сильніше вона нагадує нам про прийдешні пасхальні свята, підготовка до яких стала уже традиційною для більшості славутчан. Головне завдання нині – навести порядок і чистоту у кожному подвір’ї та куточку нашого міста. Минулого тижня до цієї доброї справи активно долучилися колективи підприємств та організацій міста, працівники виконавчих органів міської ради, освітяни міста.
Про те, що вже встигли прибрати славутчани впродовж першого періоду місячника з прибирання міста, розповів нам заступник міського голови Василь Остапчук:
– З самого початку ми розбили місто на сектори, по яких і здійснюємо поступово прибирання. Одні території закріплені за підприємствами, інші – за працівниками бюджетної сфери. Щоп’ятниці ми виходимо на прибирання вулиць міста, ось уже втретє у цьому сезоні. Прибрано вже Парк культури, лісові масиви, що відносяться до комунальної власності міста, а сьогодні працюємо на вулиці Приміській, на набережній р. Утка та інших об’єктах. Сподіваємося, що і погодні умови сприятимуть проведенню весняного місячника з прибирання міста. Плануємо після канікул залучати до цієї справи і молодь міста.
Цього дня польське кладовище (біля ринку) прибирали працівники ТОВ «Універсалцентр». Керівник підприємства Сергій Юр’єв зазначає, що завжди особливу увагу приділяє благоустрою території ринку та прилеглих ділянок. Прибирання ж кладовища є обов’язком кожного з нас.
Чистили річку Утка та прибережну смугу, садили нові кущі працівники КУ «Славутська міська рятувально-водолазна служба». Начальник установи Віталій Гулеватий говорить:
– Ми не лише на весні, а й впродовж усього року слідкуємо за чистотою пляжу та самої річки Утка. Регулярно проводимо агітаційну кампанію для підтримання чистоти вказаної ділянки. І скажу, що наш міський пляж з кожним роком стає все чистішим. Значний внесок у цьому житлово-комунальних служб міста, рідше – самих славутчан.
Практично всю приміську вулицю прибрали працівники виконавчих органів міської ради. Слова вдячності активістам висловив водій вантажівки Михайло, який проїжджав цього дня трасою Рівне-Хмельницький. Водій зауважив, що смітять точно не далекобійники і показав, що сміття збирає у пакет, який викидає потім виключно у смітник. На питання «хто ж все-таки смітить?» Михайло відповідає, що самому прикро за таких водіїв, зазвичай легкових автомобілів, які викидають сміття на узбіччя.
Як завжди, активно наводять порядок біля своїх навчальних закладів міста освітяни міста. Цього дня ми навідалися до ДНЗ№6 та ЗОШ№6. Ось, що нам розповіли керівники навчальних закладів.
Завідуюча ДНЗ№6 «Золота рибка» Міра Остапчук:
– Ми підтримуємо розпорядження міського голови про проведення місячника з озеленення, благоустрою і санітарної очистки міста та відповідний наказ управління освіти. Ми дуже любимо свій дитячий садочок, своїх діток, а тому активно долучилися до такої доброї справи. Територія у нас велика, більше гектара, отож роботи вистачає. Працюємо творчо, натхненно, маємо цікаві ідеї, які, переконані, будуть до вподоби нашим малятам. Деякі клумби міняємо, створюємо нові більш креатині. Підбілюємо садок, облаштовуємо дитячі городи та ще багато чого іншого.
Директор ЗОШ№6 Людмила Кондратьєва:
– В нас працює спеціальна комісія, яка займається благоустроєм території школи і міста загалом. Наші діти вже долучилися до весняного прибирання міста і прибирали, висаджували квіти не лише на території школи, але й по місту, зокрема, біля джерела поблизу нашої школи. В школі ми задумали також створити новий розарій, цікаві клумби. Отож роботи вистачає. Дуже приємно, що розсадниковий матеріал приносять самі діти, які його і висаджують.
Нагадуємо усім славутчанами, що місячник з озеленення, благоустрою та санітарної очистки міста триває, а тому запрошуємо кожного славутчанина долучитися до цієї акції. Всім нам хочеться жити в привабливому та охайному місті, чистота якого починається з чистоти власної оселі, вулиці, прибудинкових територій.
Контактний телефон для довідок – 2-35-92.

Прес-служба
Славутського МВК

Розміщенно в Без категорії